Защитим себя вместе!!!

АВТО ЕВРО СИЛА

Пресс-релиз

Всеукраинская акция

2 лютого прес-конференція АВТО ЄВРО СИЛА на тему:

“500 машин на автопробіг у Києві за доступне розмитнення”

2 лютого в інформаційному агентстві “Укрінформ” об 11:00 відбудеться прес-конференція активістів Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” на тему “500 машин на автопробіг у Києві за доступне розмитнення”.

У заході візьмуть участь:

 • ● Керівник Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич
 • ● Співзасновник Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” Олександр Чернявський;
 • ● Співзасновник Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” Андрій Щербина;
 • ● Юрист Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” Станіслав Шевченко.
 • Основна мета заходу поінформувати громадськість та ЗМІ про акцію, яка відбудеться 4 лютого у Києві. Близько 500 власників автомобілів о 08:00 зберуться біля Міжнародного виставкового центру на м. Лівобережна і проїдуть основними вулицями столиці, щоб інтенсифікувати діалог з владою про доступне розмитнення транспортних засобів. У заході також братимуть участь представники парламенту, Міністерства інфраструктури, мерії, Київської обласної державної адміністрації та Національної поліції.

  Звертаємо вашу увагу, що юрист громадської організації надасть всю інформацію про правові підстави використання в Україні автомобілів на "Євро Номерах", основні положення законодавства у цій сфері, можливості його лібералізації, повноваження Митниці та Поліції у цій сфері, а також відповість на всі питання про статус авто на європейській реєстрації.

  “Авто Євро Сила” - це рух, заснований у 2016 році для захисту прав автовласників. Зараз існує 120 осередків громадської організації, які нараховують 60 тисяч учасників.

  4 лютого 500 машин виїдуть на автопробіг у Києві за доступне розмитнення

  4 лютого у Києві представники 500 автомобілів від Всеукраїнської організації “Авто Євро Сила” виїдуть на акцію за зміну умов митного законодавства та створення справедливої системи розмитнення, доступної для кожного українця. Це надзвичайно актуальна тема, враховуючи складні економічні умови, у яких опинились більшість українських сімей.

  Також підійматиметься тема активної протидії та притягненню до відповідальності винних у т.зв.VIP-ДТП, питання доріг, вартості палива та інші нагальні соціальні проблеми автовласників.

  Громадськість збирається о 07:30 біля Міжнародного виставкового центру на метро Лівобережна (Київ,Броварський пр-т, 15). О 09:00 колона автомобілів вирушить у напрямку центра столиці та проїде головними вулицями. Захід узгоджено із мерією та поліцією. Активісти руху “Правий Сектор” забезпечуватимуть безпеку.

  Очікуються виступи керівника руху “Авто Євро Сила” Олега Ярошевича та співзасновників Олександра Чернявського, Андрія Щербини, Михайла Соловйова, Олександра Зелінського.

  Основна мета: інтенсифікувати діалог з владою про доступне розмитнення транспортних засобів. Перед громадянами про проведення роботи у цьому напрямку та власну позицію з цих питань виступатимуть народний депутат Наталія Веселова, представники комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, мер Києва Віталій Кличко, очільники Міністерства інфраструктури, Київської обласної державної адміністрації та Національної поліції.

  “Авто ЄВРО Сила” надасть всю інформацію про правові підстави використання в Україні автомобілів на "Євро Номерах", основні положення законодавства у цій сфері, можливості його лібералізації, повноваження митниці та поліції, а також про статус авто на європейській реєстрації.

  “Авто Євро Сила” - рух, заснований у 2016 році для захисту прав автовласників. Зараз існує 120 осередків громадської організації, які нараховують 60 тисяч учасників.

  Контактна особа від “Авто Євро Сили” для ЗМІ Олена Стефурак: +38 067 127 89 75.

  Запрошуємо до участі!

  "ЕВРО-АВТО-СИЛА" - анкета для вступления

  У Вас есть в наличии авто на еврономерах?
  Вы готовы дать свой голос (подпись) для регистрации партии Авто-Евро-Сила?
  Вы даете право на обработку Ваших персональных данных в этой анкете для возможности функционирования партии?
  Вы готовы получать самую свежую информацию о мероприятиях партии (e-mail, sms, другое)?

  В какой области Вы прописаны? (информация нужна для регистрации партии, необходимо собрать подписи с 2/3 территории Украины).

  Вы готовы участвовать финансово в сборе членских взносов в размере 700 грн./год, которые пойдут на оплату работы офиса, юристов, сбора официального регистрационного платежа в Министерство Юстиции (192 тысяч гривен)?
  Остались вопросы?