Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
http://pero.net.ua/shho-gotuyetsya-pid-verhovnoyu-radoyu/
Авто Евро Сила
Завершення важкого дня !!! 15.05.19 року Підсумки ... Висновки ...
Авто Евро Сила
Друзі, сьогодні отримали результат в тому, що завтра таки відбудеться позачергове засідання комітету по одному з наших питань, яке торкається мільйонів українських сімей 22 травня, а саме це відтермінування штрафів 170 тис грн. —- Прохання до Вас допомогти отримати позитивне голосування з відтермінування штрафних санкцій, що буде проходити завтра, в четверг, 16 травня. —- Яким чином Ви можете допомогти прямо зараз, навіть якщо Ви знаходитесь вдома або в дорозі: — 1. Знайти номер телефону Народного Депутата з Вашого виборчого округу, або його помічника. 2. Подзвонити йому і попросити підтримати завтра голосування з відтермінування штрафів 170 тис грн, оскільки бюджет від розмитнення перевиконано в декілька разів, при цьому мільйони українських родин все ще не мають змоги розмити свій автомобіль ні по коштам ні по часу який було виділено на пільги навіть з якими ставки все одно залишились захмарними. 3. Якщо Ви маєте контакт народного депутата, але не знаєте як поспілкуватися з ним, будь-ласка зателефонуйте за номером: 067 555 50 66 і залиште контакти, щоби ми могли це зробити за допомогою інформації від Вас. —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Підсумки дня середи 15 травня, є обіцянка
Авто Евро Сила
Гаврилюк каже що проголосує За подовження.
Авто Евро Сила
Береза - ЯКЩО ЯКЩО
Авто Евро Сила
БУРБАК каже що проголосує За
Авто Евро Сила
Люди, приходите к Кабмину к 14.00 будет рассмотрение нашего вопроса!!!
Авто Евро Сила
Кабмін хоче повернути корупціонера Кривіцького на посаді, це та людина, яка замість доступного розмитнення більшу частину часу робила так що вартість автомобілів для розмитнення завищували
Авто Евро Сила
Виступи активістів та народних депутатів
Авто Евро Сила
Починаємо мітинг!!!
Авто Евро Сила
На 07:00 вже зібралася велика кількість автомобілів і продовжують приїздити .
Авто Евро Сила
Вже завтра, 15 травня, ВР, починаємо о 06:00 — Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Любі друзі, завтра, 14 травня та у середу, 15 травня буде суд стосовно позову ЛГБТ спільноти до Чернівецької та Київської облради з приводу того, що вони проголосували за сімейні цінності. А також 15 травня у Запоріжжі ЛГБТ спільноти планують провести свою акцію '' 100 метров гордости'', та християни Запоріжжя виходять з контракцією та просять про молитовну підтримку. У Херсоні завтра розпочинається Неділя популяризації гендерної ідеології, християни просять підтримати молитовно, аби Бог дав мудрості. Також у середу у м. Кривий ріг буде проводиться семінар в чому загрози гендерної ідеології та розвінчення міфів гендерну. Проводять християни. Просять молитися. Ось такі прохання. Підтримайте у молитві.
Авто Евро Сила
МАЮ АВТО НАЕВРО НОМЕРАХ Я ІНВАЛІД 2гр онко пенсия1497гривн розмитненя 3250євроскільки років щоб зібрати ізаплати ПОРОШЕНКУ ГРОЙСМАНУ ЮЖАНМАЮ АВТО НАЕВРО НОМЕРАХ Я ІНВАЛІД 2гр онко пенсия1497гривн розмитненя 3250євроскільки років щоб зібрати ізаплати ПОРОШЕНКУ ГРОЙСМАНУ ЮЖАНИНОЙ
Авто Евро Сила
Почему я буду 15 мая на Акции под Верховной Радой.