Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Добрый вечер. Подскажите, по новому закону "О растаможке" , какова стоимость растаможки легк. авто будет после 180 дней, с момента принятия закона. Спасибо.
Авто Евро Сила
Невиконання своїх обов'язків дорожньою службою призводить в кращому випадку до пошкодження вашого майна, в гіршому - втрати вашого здоров'я та життя. Працівники поліції покривають дорожню службу небажанням складати адмін матеріали на неї. Винним у ДТП роблять Вас!!!! Стаття 140 КУпАП. Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт При пошкоджені свого автомобіля під час неналежного утримання доріг та вулиць (ями, ожеледиця) потрібно: - викликати поліцію; - зафіксовати місце події (свідки, фото, відео); - вимагати скласти адмін матеріали на дорожню службу, ДТП (не віддавати своє водійське посвідчення); - ФІКСУВАТИ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ НА ВІДЕО!!! Ви має право, згідно п. 2.12 ПДР: в) на відшкодування збитків, завданих унаслідок невідповідності стану автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів вимогам безпеки дорожнього руху; г) на безпечні та зручні умови для руху. Приклад: http://radiotrek.rv.ua/news/rivnenskyy_oblavtodor_zavynyv_vlasnyku_vantazhivky_ponad_700_tysyach_gryven_231621.html P.S. Не будьте терпілами - "казнокради" собі не одну хату построїли...
Авто Евро Сила
Сьогодні пройшла нарада актива осередка АЄС Ірпінського Регіону. --- Було донесено питання та рішення з всеукраїнської наради керівників АЄС в м. Київ: --- 1. Акція в місті Києві, за відміну акцизу. 2. Інструкція для тих, хто не має можливість розмитнити автомобіль по причині драконівських ставок розмитнення, щоб захистити людей від штрафу 170 000 грн, після 22 травня. 3. Інструкція, щодо "єдиного вікна для розмитнення", яке дозволить оцінювати автомобіль за найнижчою ціною згідна каталогу (шваке лист) та отримати мінімальну ціну щодо сертифікації. --- Слідкуйте за новинами, та запитуйте подробиці у керівників АЄС. --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Виконання службових обов'язкої поліцією в Рівненській області по захисту громадян України. ►Попав в яму пошкодив своє авто - забрали водійське посівідчення; ►В наслідок ожеледиці пошкодив своє авто - забрали водійське посвідчення; ►Створив ДТП (поліцейське авто в'їхало в інше) - забрали водійське посвідчення. Поліцейські відмовляють у притягненні до відповідальності дорожньої служби згідно ст. 140 КУпАП, максимум що можуть зробити, це написати попередження (акт дорожнього покриття та припис про усунення недоліків). А громадянам України виписують протоколи і постанови, заберають водійскі посвідчення та кажуть ідіть і оскаржуйте в суді... ►►►Так кого захищають поліцейські - казнокрадів???? Ще декілька прикладів: https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/posts/548790425493055 https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/376452652908092 https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/1968627969902238 https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/posts/633959923642771 https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/547928645579233
Авто Евро Сила
Доброго дня! Чи збирається хтось в Києві розмитнювати авто? Хочемо зробити про це сюжет для "Німецької Хвилі". Наскільки це (не)вигідно і скільки це забирає часу.
Авто Евро Сила
https://youtu.be/LZmeqw3oYLs
Авто Евро Сила
"Казнокрад" облавтодор в Рівненській області. 16.01.19р. чистка доріг від снігу у Хмельницькій та Рівненській областях дорога Н 25. Експеремент. Репост. Чотири перших відео демонструють професіоналізм дорожньої служби в Хмельницькій області. П'яте та шосте відео це Рівненська область: - невиконання обов'язків покладених на дорожню службу наражає на небезпеку громадян України. P.S. Ось так працюють в Рівненській області. #квачук #леонтіюк #казнокради #тюрма
Авто Евро Сила
Оця четвірка (+ Леонтіюк) "узаконили схему" по розкраданню державних коштів яка працює протягом всієї незалежності України, а мусору щей "бабла відкотили" (за слова що не потрібно вирізати ремонтні карти). Якими національни стандартами керуються дані "казнокради" - ніякими, жодного не назвали (назву або номер), їх не існує, тільки пускають пиль в очі. Подивіться ефір, жалюгідні покидьки та казнокради. #леонтіюк #гончарук #довгань #коханюк #квачук
Авто Евро Сила
всім бляхерам посвячується
Авто Евро Сила
https://youtu.be/sbUv5Mqs7LY
Авто Евро Сила
https://youtu.be/sbUv5Mqs7LY
Авто Евро Сила
Їду з ефіру !!! Роблю висновки Політика це болото !!! Політики це маріонетки системи Я точно не дозволю собі такої розкоші
Авто Евро Сила
Нараду керівників областей АЄС України завершено. --- Прийняті наступні рішення: --- 1. В десятих числах лютого буде проведено акцію в місті Києві, за відміну акцизу. Більш точну дату буде вказано після публікації розкладу роботи ВР на лютий. 2. Протягом двох неділь буде сформована інструкція для тих, хто не має можливість розмитнити автомобіль по причині драконівських ставок розмитнення. Інструкцію нададуть керівників філій своїм учасникам АЄС. Це дозволить захистити людей від штрафу 170 000 грн, після 22 травня. 3. Протягом неділі буде інструкція, щодо "єдиного вікна для розмитнення", яке дозволить оцінювати автомобіль за найнижчою ціною згідна каталогу (шваке лист) та отримати мінімальну ціну щодо сертифікації. --- Слідкуйте за новинами, та запитуйте подробиці у керівників АЄС. --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Розпочалася нарада керівників областей "Авто-Євро-Сила" зі всієї України. --- Питання що розглядаються: 1. План подальшої боротьби за відміну акцизу (акції, законопроєкт, важелі тиску...) 2. План захисту власників авто на євро номерах від утисків нового закону. 3. План допомоги тим, хто бажає розмитнюватись у пільговий період і при цьому бажає продовжувати боротьбу за доступне розмитнення. --- Про прийняті рішення, дії трохи далі. --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Що робити німецьким авіапасажирам порадьте будь-ласка? --- Чому вони повинні страждати із-за "шкурних" інтересів співробітників німецьких аеропортів??? --- Чи може саме так діють у розвинених європейських країнах для відстоювання своїх прав? --- 15 січня, у Німеччині через страйк 23 тисяч співробітників 8 аеропортів не будуть працювати в плановому режимі, передає DW. --- Далі буде, чекайте новин!!! Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Маю важливу інформацію !!!! Я прийняв рішення балатуватися на пост Президенти України як самовисуванець !! Прошу підтримати !!! Разом сила !!!
Авто Евро Сила
Важлива інформація!!! План дій АЕС на найближчий час!!!!! автоєвросила
Авто Евро Сила
Всех с праздником. Подскажите если машина в Украине на просрочке меня выпустят за границу?
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/vildjev/posts/2400632700006961?notif_id=1547367962202426&notif_t=feedback_reaction_generic
Авто Евро Сила
Всім привіт! Пропоную послуги по ремонту та обслуговуванyю ваших автомобілів! Для вас: РЕМОНТ ХОДОВОЇ: Заміна кульових опор, сайлендблоків ричагів та балок, рульових тяг та наконечників, стійок та втулок стабілізаторів. Заміна амортизаторів, пружин та їх комплектуючих (пильників, відбійників, подушок та опорних підшипників тощо). Заміна підшипників ступиць, карданних хрестовин, поворотних кулаків (шрусів) та їх пильників. Ремонт та обслуговування гальмівної системи: заміна рідини, шлангів, колодок, супортів, циліндрів та магістральних трубок тощо. Заміна щеплення, вижимних підшипників та комплектуючих. Комплексна заміна фільтрів, ремнів та всіх видів мастил. Заміна радіаторів, помп та охолоджуючої рідини. Заміна прокладок та сальників. Львів, вул Татарбунарська 16. Тел 0673896816.