Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Увага!!! Вагоме зменшення платежів при розмитненні!!! --- Сьогодні відбулася широка нарада в адміністрації президента з гарячих питань щодо розмитнення: --- 1. Завищена оцінка транспортних засобів. (зараз доходить до вдвічі більше) 2. Завищена вартість сертифікації (довідка + сертифікат) [зараз доходить до 8000 грн за сертифікат]. 3. Завищена вартість послуг брокера (зараз доходить до 500$) 4. Подвійний штраф 8500 грн. (8500 грн. + 8500 грн.) --- В ході розмови Президент разом з Урядом та Комітетом митної політики дійшли до висновків, які повинні бути впровадженні в найближчі дні, через публікацію відповідних документів: 1. Оцінювання кожного автомобіля повинно здійснюватися по нижній оцінці каталогу Шваке і від нього ще -20%. --- Важливо!!! У разі порушень буде можливість звернутися на спеціально створенну найближчим часом гарячу лінію ДФС. --- 3. Всі платежі по сертифікації повинні бути прибрані для автомобілів, які мають походження з Європи. Це стосується як довідки так і сертифікату. 4. Отримано завдання терміново прибрати подвійне стягання штрафу при розмитненні авто на євро номерах. 5. Має бути впровадженні рекомендовані ціни на послуги брокера не більше 1500 грн. 6. Повинна бути зменшена плата за перебування у митному терміналі. 7. Приймати заявки на розмитнення максимально оперативно саме для авто на євро номерах. --- Таким чином завтра ми чекаємо отримати відповідні рішення про що будемо Вас інформувати.
Авто Евро Сила
Результат зустрічі в ДФС
Авто Евро Сила
Продовження діалогу
Авто Евро Сила
Прославився Мерчук начальник УПП в Рівненській області. Приїхав подати запит до УПП Рівненської області, м. Рівне, вул. Степана Бандери 14а. Начальник УПП Мерчук С. вдарив по автомобілю конусом. Продовження https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/2231577160433790 Далі буде...
Авто Евро Сила
М. Львів, візит до начальника Львівської митниці
Авто Евро Сила
Таможня решила начать 2019 год с ужесточения коррупции уже не только по отношению к своим гражданам, а также и по отношению к иностранным гражданам. --- Это беспредел тамоденников надо прекращать!!! --- В ближайшее время направим заявление на расследование по данному инциденту, покажем алгоритм того, каждый может сделать если сталкивается с незаконными угрозами от таможни. --- Все граждане, которые сталкиваются с беззаконием и требованием взяток на таможне просьба сообщать по телефону о таких ситуациях, чтобы мы вместе навели порядок и научили коррупционеров, что рано или поздно наказание настигнет их. --- Вместе Сила!
Авто Евро Сила
09.02.2019 року активісти Авто Євро Сила Одеса провели автопробіг Одеса - Іллічівськ - 7 км - Котовського . Мета Акції - доступне розмитнення , зниження акцизу , подовження пільгового періоду і звичайно , жахливий стан автомобільних доріг ! Ми не здаємось !!! Разом Сила !!! #Автоєвросила #разомсила
Авто Евро Сила
04.02.19р. Остріг ВРАЖАЄ!!! Рівненська область. Зафіксували три ділянки дороги. Поліція - а ми не знаємо що робити... 0.0 десятих.... Репост. Слухайте до кінця та дізнаєтесь #поліція #бездіяє #коханюк #посміховище #квачук #удовиченко #новак #козачок
Авто Евро Сила
Процес запущений !!!! Вимоги сформовані !!! ДАЛІ БУДЕ ЧЕКАЙТЕ НОВИН РАЗОМ СИЛА
Авто Евро Сила
Люди !Напишіть будь ласка ,які докладно документи потрібно мати,щоб перегнати машину з Польщі!!!
Авто Евро Сила
Після 15 годин мордування на митниці КПП Краківець. Було прийнято рішення перегрупуватися і приготувати новий сюрприз хабарникам, які здійснили по факту службовий злочин. ------ ПОДРОБИЦІ поки що не розголошуємо! Чекайте, скоро буде гаряче!!! ---------- Разом -СИЛА !!!!
Авто Евро Сила
Звернення до активу АЕС. Друзі! Наразі ми знаходимося на КПП Краківець у заручниках забаганок корумпованих митників, яким поступила команда гнобити у будь-який спосіб звичайного Українця. У на є вихід - або ковтнути цей беспрєдел, і плисти далі по течії, або виборювати свої права до останнього. -------------------- Наразі практика показує, що малою кількістю не можливо відстояти законність, хабарниками і держимордами нахабно паплюжаться всі намагання відстояти свої права, тому ми звертаємося до вас за допомогою. -------------- Всі , хто має авто , яке хоче вивезти за територію України, має на нього діючу страховку, розтоновані передні вікна, та по закону може перетнути кордон з ЕС- чекаємо вас на КПП Краківець. Ми просто так не здамося! Разом -Сила #SOS #КПП_КРАКІВЕЦЬ
Авто Евро Сила
ІЖАКОВСЬКИЙ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ інспектор митного посту Краківець. Всі ознаки 365 ст.ККУ - перевищення службових обов'язків. ------------- Даний інспектор порушив все , що тільки можно було порушити. 1) Склав протокол на особу , яка НЕ ВЧИНЯЛА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПОРУШЕННЯ, ЯКЕ ІЙ ІНКРИМІНУВАВ ІЖАКОВСЬКИЙ. 2) ВСУПЕРЕЧ ЗАКОНОДАВСТВУ ПОЧАВ ЗАСТОСОВУВАТИ 469 СТАТТЮ, ЯКА СКАСОВАНА КОНСТИТУЦІЙНИМ СУДОМ 3) НА ОСНОВІ СФАЛЬСИФІКОВАНОГО ПРОТОКОЛУ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ДАВ КАРТУ ВІДМОВИ У ВИЇЗДІ З МИТНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ТИМ САМИМ ФАКТИЧНО НЕ ДАВ УСУНУТИ ПРАВОПОРУШЕННЯ. 4) ПОВОДИВ СЕБЕ ХАМСЬКИ, ПІДВИЩУВАВ ГОЛОС НА ГРОМАДЯН, ЗАБОРОНЯВ ПРОВОДИТИ ВІДЕОФІКСАЦІЮ ЙОГО ПРОТИЗАКОННИХ ДІЙ. ВІДКРИТО НАСМІХАВСЯ, ЩО ВІН НЕ ПЕРШИЙ РАЗ ТАК РОБИТЬ( ТОБТО -ФАКТИЧНО ПОРУШУЄ ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ЗАКОНОДАВСТВО, ВІДВЕРТО ЗНУЩАЮЧИСЬ З ГРОМАДЯН) 5) ЧОТИРИ ГОДИНИ ТРИМАВ НА ПОСТУ , НЕ ДОВОДЯЧИ НІЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО НАШОГО ЗАТРИМАННЯ.
Авто Евро Сила
Таможенники КПП Краковец Превышают свои служебные полномочия. Пытаются оформить протокол на человека, который ничего не нарушил. Хамят, запрещают фиксировать их незаконные действия на видео. Держат в заложниках уже более трех часов.
Авто Евро Сила
3733 автомобілі розмитнили власники «євроблях» на Рівненській митниці від початку дії відповідних змін до Митного та Податкового Кодексів України. 22 лютого закінчується дія «пільгового періоду» і ставка акцизного податку зросте вдвічі. Наскільки активно власники «євроблях» розмитнюють автівки на постах Рівненської митниці? Які проблеми виникають під час розмитнення та реєстрації? Про це говоримо сьогодні із першим заступником начальника Рівненської митниці Сергієм Панчуком та керівником громадської організації "АвтоЄвроСила" в Рівному Русланом Левчиком. Ведучий Олексій Бухало.
Авто Евро Сила
#СВОЇХ_НЕ_ДАМО_ОБРАЖАТИ
Авто Евро Сила
Хто за комфортну дорогу на трасі М-19 відтинок Тернопіль-Чернівці, підпишіть петицію https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=549928348830441&id=100014398411579
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/avto.atelier.1/posts/293832018151416
Авто Евро Сила
Футбольная команда АЕС.Благодарит организацию Авто Евро Сила,за помощь в развитии команды и развитии футбола в Украине.Спасибо огромное за то,что вы участвуете в развитии футбола.Пусть удача будет с вами!!!
Авто Евро Сила
Восстановление польских авто документов!!! --- Все больше водителей авто на польских номерах обращаются за помощью в восстановлении докуметов для подготовки к растаможке!!! --- В связи с этим напоминаем!!! --- Тем, кому нужна помощь по документам для авто на польской регистрации под растаможку, а именно: 1. Купчая (договор купли-продажи) 2. Документ свидетельствующий о снятии автомобиля с регистрации (либо документ в котором указано о том, что автомобиль будет растамаживаться в другой стране) Обратитесь на телефон гарячей линии: 0981122233 (или к руководителю Вашего филиала АЕС) --- Для восстановления документов от Вас необходимо получить скан копии в хорошем качестве (можно на Вайбер) следующих документов: - тех паспорт (фото с двух сторон) - карта поязду (если имеется) - украинский паспорт (1,2 страница + страница с пропиской) - идентификационный код - загран паспорт (первая страница), если нет загран паспорта то вместе него права. --- Контакты для получения справки и передачи документов: 0981122233 (или к руководителю Вашего филиала АЕС)