Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
РЕПОСТ РЕПОСТ РЕПОСТ Такого ВИ ще не БАЧИЛИ #1+1 #прямий #112 #Гройсман #зе #вознесенск #южноукраінськ #131 виборчий округ ДОРОГИ І ДУРАКИ РАЗОМ СИЛА
Авто Евро Сила
Дорога Н-24 155 км Складання постанови по ст 140
Авто Евро Сила
"Жовтий" горів 9 секунд - це є порушенням ДСТУ, патрульні користувались поломкою та притягали до відповідальності громадян. РЕПОСТ! Прикормлене місце патрульних м. Рівного вже - "ЗАКРИТО" від дій патрульних постраждало велика кількість людей! Рівненський міський суд виніс СПРАВЕДЛИВЕ РІШЕННЯ! Разом сила!!! P.S. Завжди захищайте свої права - бо вилізуть на голову.
Авто Евро Сила
Керівник ГО Авто Євро Сила Запоріжжя, Кандидат у Народні Депутати по виборчому округу 74, Владислав Погорєлов пройшов перевірку на детекторі брехні та довів, що не обманює та має щирі наміри змінити країну на краще! https://youtu.be/qrSr1jvVQcc
Авто Евро Сила
Найбільший штраф за перевантаження в Україні, 155 тисяч євро!!! _______________ Миколаївська область!!!
Авто Евро Сила
Три дні тому, у місті Кривий Ріг, пройшов ураган, внаслідок якого є багато постраждалих і місто надалі залишається без світла і інших зручностей. Плануємо завтра, 6 липня, на 10 годину ранку, провести акцію протесту, біля міськвиконкому, щодо байдужості місцевої влади до постраждалих! Та вимагаємо пояснень, чому досі не відновлено електроенергію та всі комунікації! ____________ Долучайтесь!!! Разом сила!!!!
Авто Евро Сила
Доброго дня. Підскажіть будьласка, можливо хтось володіє інформацією. Чи продовжать знову нтермін для євроблях? ...
Авто Евро Сила
Участок "дороги" при в'їзді в Нову Одесу! Їздити таким дорогами небезпечно!!! Ями та колії, глибиною майже пів метра!
Авто Евро Сила
Миколаївська область! Дорога зруйнована перевантаженими фурами!
Авто Евро Сила
Траса Первомайськ - Миколаїв! Нещодавно відремонтований участок дороги в селі Новогригорівка!
Авто Евро Сила
Місто Вознесенськ Миколаївської області! 131 виборчий округ.
Авто Евро Сила
Нещасний випадок на виробництві. Понінківська картонно-паперова фабрика Так , як і планували , 4 червня ми відвідали постраждалого, який внаслідок ураження струмом , напругою у 35000 вольт , знаходиться у важкому стані у Хмельницькій обласній лікарні. ---------- Нам вдалося частково поспілкуватися з постраждалим, та вияснити, що ураження струмом він отримав від того, що насправді не була обезструмлена ділянка , на якій він проводив роботи , за наказом керівництва. Наразі ведеться розслідування інциденту ---------- Авто Євро Сила звертається до адвокатів , та фахівців у галузі виробничих травм, які б могли взяти , та вести цю справу. За отримані травми має бути відкрите кримінальне впровадження, готуємо звернення до національної поліції. Якщо такі є - звертайтеся за телефоном - 0976000841
Авто Евро Сила
🆘🚨МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ🚨🆘
Авто Евро Сила
https://petition.president.gov.ua/petition/60998?fbclid=IwAR2k9xdpC1qFQPw2JxSOp97QOMAEObZ6qBY9ZBpBANZt87PxNP4ETF3EWMs
Авто Евро Сила
03.07.2019р. Департамент захисту економіки, м. Рівне, вул. Пушкіна 4. Як розслідують такі і дороги... P.S. В шортах не пускають))) #поліція #захист_економіки
Авто Евро Сила
Місце , де постраждав від удару струмом, напругою у 35000 вольт працівник картонно-паперової фабрики
Авто Евро Сила
Продовження спілкування щодо постраждалого на Понінківському комбінаті
Авто Евро Сила
Скоро выборы, пожалуйста, думайте перед выбором. Запомните, мы избираем людей в Раду для того, чтоб они пять лет думали как сделать нашу жизнь комфортнее, а не $6000 за растаможку авто стоимостью $3200 и называть это Компромиссом с народом. Почему из Германии можно привезти машину в Литву, заплатить 100 евро за ее оформление, потратив на регистрацию 40 минут, а у нас 157 тыс грн!!! +взятки Обращаемся ко всем автомобилистам и простым гражданам Украины по 170 округу. Делайте свой выбор осознано, не допустим реванш старых зажравшихся политиканов.
Авто Евро Сила
І знову Понінківська картонно-паперова фабрика . --------- Пройшов майже рік, коли АТОЄВРОСИЛА навідувалася до керівництва фабрики щодо жахливої екологічної ситуації з забруднення даним суб'єктом господарювання атмосфери та бассейнів річок Хомора та Случ. ----------- В минулий раз керівництво фабрики пообіцяло виправити ситуацію, але віз і нині там.... Справа в тому , що на даний час ідуть судові засідання , щодо викидів у річку, але цим ситуація не обмежилась. За останні півтора роки на фабриці збільшилися травми працівників, часто з летальними випадками. ----------- Так, у минулу п'ятницю, 28 червня стався трагічний випадок, внаслідок якої постраждав працівник фабрики, якого ударило струмом, напругою у 35000 вольт. Є інформація , що комбінат так само , як і у всі попередні випадки уже готує юристів , та матеріали, щоб через суд зняти з себе провину за травму, нанесену під час виробництва . ----------- Працівник фабрики вкрай складному стані , з згорівшой ногою , рукою та обличчям перебуває у реанімації. --------- ПОДРОБИЦІ до Вашої уваги з данного стріму!