Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Стрим з КПП Шегени. Корумпированный пост Львовской области в лице начальника смены идёт на нарушения целого ряда законов, включая Конституцию Украины, отказывая в вывозе автомобиля опираясь на статью, которая не относится к нашему случаю . Борьба продолжается, следите за новостями!!!! Вместе -Сила!!!!!
Авто Евро Сила
Гаряча лінія ДФС справедливої оцінки митної вартості авто, безкоштовний митний термінал та інші питання щодо ходу реалізації доручень Президента України. --- Сьогодні під час зустрічі в головному управлінні ДФС під головуванням Войцещука Андрія Дмитровича директора департамента організації митного контролю та оформлення, організовану виконуючим обов'язки заступника Голови ДФС Кривіцьким Віктором Броніславовичем були опрацьовані наступні питання щодо виконання доручень Президента України задля полегшення розмитнення: --- 1. Протестували нову гарячу лінію ДФС (044)481-19-61 зі справедливої оцінки митної вартості автомобіля при розмитенні щоби уникнути спекуляцій та хабарництва серед брокерів та митників. Правила користування лінією дуже прості та викладені на сайті ДФС за посиланням: --- http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/367975.html --- Достатньо надати VIN-код автомобіля, календарний рік випуску, контактний номер телефону, отримати порядковий номер та протягом декілька годин отримати справедливу вартість. --- 2. Отримали підтвердження слів Президента України про безкоштовність термінальних послуг, прояснили як саме це робиться, на яких принципах і що робити коли відмовляють. Все це наведено у відео в цієї публікації та прокоментовано виконуючим обов'язки директора департаменту організації митного контролю Сербайло Анатолієм Іштваншвичем. --- 3. Надали всі випадки (документи) з якими звернулися люди на гарячу лінію "Авто-Євро-Сила" (097)949-40-40 щодо несправедливою оцінки вартості автомобіля, щоб розібратися по кожному випадку. Плануємо отримати відповідь протягом декілька днів. --- 4. Чекаємо змін до постанов Уряду щодо прибирання сертифікації, щоби розуміти які зміни вступлять в силу найближчим часом, яка саме сертифікація і в якому обсязі буде відмінено. --- 5. Отримали алгоритм протидії подвійним штрафам. Якщо складено постанову про штраф, після того як був сплачений добровільний внесок, потрібно занести в виконавчу службу платіжку та зняти цей штраф, так як після добровільного внеску людина звільняєтеся від штрафів. Якщо було складено постанову, але не оплачено і ще не минув рік, то добровільний внесок також звільняє людину від штрафу.
Авто Евро Сила
Скасування сертифікації при розмитенні --- Чекаємо документи від Уряду про скасування сертифікації при розмитненні, щоб дати вичерпну відповідь про порядок та об'єм впровадження.
Авто Евро Сила
Ожидаемый результат от начальника Регионального сервисного центра в Запорожской области Пишем коллективное заявление по 367 ст кку
Авто Евро Сила
Разбираемся с начальством Сервисного центра в Запорожье
Авто Евро Сила
Знову ці Європейскі страйкарі недають працювати і відпочивати звичайним європейцям??? --- Чи може вони навчилися системно відстоювати свої права? --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Підсумок виконання доручень Президента України виконавчій владі, щодо усунення проблем з розмитненням. --- Станом на 19:00 сьогодні було проведено розмову з виконуючим обов'язки заступника Голови ДФС Кривіцьким Віктором Броніславовичем, який запевнив у наступному: --- 1. Завтра на сайті митниці буде опубліковано телефон гарячої лінії з питань оцінювання автомобілів, де кожен зможе встановити справедливу оцінку митної вартості автомобіля і перевірити дані від свого брокера у разі сумнівів. 2. Сьогодні на уряд було подано три проекти постанови про відміну необхідності сертифікації під час розмитнення. 3. Завтра, о другій половині дня відбудеться розгляд фактів завищення митної вартості автомобілей, що подавалися на розмитнення. Якщо у Вас є такі факти будь ласка зверніться за номером: (097)949-40-40 4. Завтра о другій половині дня після засідання Уряду, відбудеться зустріч з Кривіцьким для підсумку впровадження доручень Президента України. --- Також інформацію про хід виконання доручень було передано до відповідальної особи з адміністрації президента, що контролює поставлені строки. --- Про подальший перебіг подій будемо інформувати по мірі отримання інформації. --- Разом Сила!
Авто Евро Сила
Доброго дня.Потрібно добитися,щоб убрали вік автомобіля...Чому я не можу розмитнити свій автомобіль 1994 року..Чим шкидливіший мій Passat 1994 року який я придбав в європі та який їздив весь час на нормальному топливі ніж маршрутки,та багато іншого автотранспору які в нас їздять.
Авто Евро Сила
"АЄС: Лінія Скарг на Розмитнення" --- 097 949 40 40 --- Після наради у Президента України, щодо проблем з розмитненням та заради прискорення процесу їх вирішення, було прийнято рішення створити в рамках "Авто-Євро-Сила" власну окрему консультаційну лінію скарг по головному питанню - завищення оціночної вартості авто службою моніторингу, а також з інших питань. --- Якщо Ваш автомобіль необгрунтовано оцінюють вище ніж нижня ціна по каталогу Шваке, звертайтесь будь-ласка для фіксації цих фактів за телефоном: 097 949 40 40 та надсилайте данні, копії документів за цим номером на вайбер. --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/FreeTime.prog/
Авто Евро Сила
Прославився Мерчук начальник УПП в Рівненській області. Частина 2. 11.02.19р. Прославився Мерчук начальник УПП в Рівненській області. Приїхав подати запит до УПП Рівненської області, м. Рівне, вул. Степана Бандери 14а. Начальник УПП Мерчук С. вдарив по автомобілю конусом. Про інцидент відразу повідомив на спецлінію 102, перебувачи на місці події біля воріт УПП, працівники УПП відреагували через 40хв., під час розмови намагалися спростувати обставини справи. Початок https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/posts/764590170579745 Далі буде...
Авто Евро Сила
Очередные проблемы в сервисном центре Запорожья Деньги за растаможку взяли на учёт не ставят Просим прощения за перевёрнутую съемку , оператор не опытный ))
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/543388579404769/posts/546838622393098?sfns=cl
Авто Евро Сила
"Евробля" --- Кинематографисты решили поддержать "Авто-Евро-Сила", наше движение за доступную растаможку и снять комедийный фильм, который вскроет проблему дорогой растаможки в Украине! --- Рабочее название фильма - "Евробля" --- Продолжение следует!!!
Авто Евро Сила
Добрый день , мне нужен адвокат по поводу доказательства моего нерезиденства, интересный случай . Мой телефон , viber , WhatsApp +420774456788 Сергей
Авто Евро Сила
Трохи роз’яснення що до сьогоднішньої зустрічі з Президентом !!!
Авто Евро Сила
Нарада в Президента Украіни Разом сила
Авто Евро Сила
Увага!!! Вагоме зменшення платежів при розмитненні!!! --- Сьогодні відбулася широка нарада в адміністрації президента з гарячих питань щодо розмитнення: --- 1. Завищена оцінка транспортних засобів. (зараз доходить до вдвічі більше) 2. Завищена вартість сертифікації (довідка + сертифікат) [зараз доходить до 8000 грн за сертифікат]. 3. Завищена вартість послуг брокера (зараз доходить до 500$) 4. Подвійний штраф 8500 грн. (8500 грн. + 8500 грн.) --- В ході розмови Президент разом з Урядом та Комітетом митної політики дійшли до висновків, які повинні бути впровадженні в найближчі дні, через публікацію відповідних документів: 1. Оцінювання кожного автомобіля повинно здійснюватися по нижній оцінці каталогу Шваке і від нього ще -20%. --- Важливо!!! У разі порушень буде можливість звернутися на спеціально створенну найближчим часом гарячу лінію ДФС. --- 3. Всі платежі по сертифікації повинні бути прибрані для автомобілів, які мають походження з Європи. Це стосується як довідки так і сертифікату. 4. Отримано завдання терміново прибрати подвійне стягання штрафу при розмитненні авто на євро номерах. 5. Має бути впровадженні рекомендовані ціни на послуги брокера не більше 1500 грн. 6. Повинна бути зменшена плата за перебування у митному терміналі. 7. Приймати заявки на розмитнення максимально оперативно саме для авто на євро номерах. --- Таким чином завтра ми чекаємо отримати відповідні рішення про що будемо Вас інформувати.
Авто Евро Сила
Результат зустрічі в ДФС