Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
А чи можна провести розмитнення авто, з допомого з домогою посвідчення, Учасника Бойових Дій? Дякую.
Авто Евро Сила
Громада АвтоЄвроСили передала автомобіль бійцям Збройних Сил України для виконання службових задач в зоні АТО
Авто Евро Сила
"Провідники"євроблях-підставні шавки від влади,спровокували затори на пунктах пропуску навмисно,щоб влада примінила силу і під прийняттям військового стану,не дати можливості більше народу на любі спроби спротиву.Мертветчук їздив до хуйла,після обговоренням з хуйлом ,що до спротиву євроблях,це може спричинити і масове підняття нарорду,так,як йде річниця майдану,наказали ,підстилці порошенку ,вводити військовий стан,це збереже ставленика кремля,що до майбутніх виборів.Дурний народе,зх нас тільки знущаються,вбивають,виморюю ще й цінічно,відкрито сміються показово.Ціною здоров,я і життям наших моряків ,розробили спектакль дешевий і кровавий ,до прийняя військового стану.
Авто Евро Сила
Это правда?
Авто Евро Сила
Нужна помощь бляхеров в перекрытии акватории Черного моря и блокировки флота ВМС РФ
Авто Евро Сила
Это правда?
Авто Евро Сила
Хто, що думає?????
Авто Евро Сила
День добрий панове! В мене пропозиция, трохи утопічна, але всеж таки!) Може час вимагати від влади пересісти на автівки українського виробництва? Чому досі не підіймалось це питання під час наших акцій протесту? Легкові автівки в нас виробляють, навіть джипи та пікапи вже є!)
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/groups/749605878433913/permalink/2097593050301849/
Авто Евро Сила
Шановні протистувальники! Кожен має право обстоювати свої думки і відстоювати справедливість. Але методи протесту не мають шкодити іншим людям, які не мають до цього жодного відношення. По обидва боки кордону звичайні люди, в тому числі діти, старші люди, які простоюють годинами, не можуть нормально поїсти, сходити в туалет і т.д. Можливо вони навіть підтримували вас, але тепер ненавидять!!!Тож якщо ви цивілізовані люди і не хочете, щоб вас ще більше зненавиділи, будь-ласка поміняйте методи протесту. І якщо маєте вплив на людей на прикордонній території, які протестують і в очах українців виглядають «дикунами», то навчіть їх гуманним методам протесту!!!
Авто Евро Сила
https://www.youtube.com/watch?v=VS7KyNRY0tY
Авто Евро Сила
Військовий стан, нове розмитнення, пільги 50% та загальні зміни. В цьому ефірі надаємо відповідь на 10 найнагальніших запитань, що надійшли до Авто-Євро-Сила, виходячи з наявної на даний час інформації: 1. Що змінилося при в'їзді до України на євро номерах : - тимчасовий ввіз; - Транзит ( наказ 1 та 1118); - Консульський облік ( тимчасовий та постійний ). 2. Що змінилося при пересуванні авто на євро номерах, які вже ввезені в Україну : - Перезаїзди - Зміна власника 3. Чи може зараз поліція штрафувати та зупиняти авто . 4. Як розмитнити авто, що вже ввезено в Україну в режимах транзит та тимчасовий ввіз: - Строки - Документи - Зняття з обліку 5. Як розмитнити авто, яке людина бажає завезти вперше протягом пільгового періоду 90 днів. 6. Що робити тим , хто не має можливості розмитнити авто : - Конституційний суд - Новий закон - Політична платформа "Сила виборців" - Фін програма 7. Послуги брокера . До кого звертатися . посилання для запису на консультацію: goo.gl/w6xjen, щоб записатися додати до цей допис https://... та до нього: goo.gl/w6xjen замість трьох крапок. 8. Військовий стан. 9. Стратегія АЄС та подальші діі. 10. Підтримка учасників з боку АЄС.
Авто Евро Сила
Термінова інформація для людей на кордонах, що не можуть заїхати до України по "новим вимогам" митниці!!! Попередній аналіз впровадження нових законів 8487 8488 показує, що митники та прикордонники, що перешкоджають заїзду людей свідомо або не свідомо порушують закон та відповідно будуть відповідати згідно закону. Але саме підписання закону, якій містить законодавчі протиріччя викликають величезні питання до депутатів верховної ради та адміністрації президента, що до їх відповідальності та наслідків відповідальності вже для них згідно законів України. Що ми робимо зараз! Готуємо колективний позов щодо незаконності впровадження законів та неконституційності Усі хто стоїть на кордоні пропонуємо готувати власні позови. Якщо Ви не знаєте, як це робити ми можемо додати Вас до колективного позову. Зв'яжіться по телефону або viber 0734096888 щоб юрист мав змогу Вас доєднати. Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
ребятам была команда попасть в азовское море, им дали комманду идти на пролом, а русские, оберегают мост который построили и заместь того уничтожить корабли они притаранили их, а всем известно что будет если не подчиняется приказам военных, и начали плыть дальше, вот и открыли огонь по нашым... а пресса раздует уже что бы Порошенко поднял свои рейтинги. И всем бляхерам закрыть границу
Авто Евро Сила
https://auto.24tv.ua/shcho_robyty_z_yevrobliakhoiu_varianty_dii_avto_na_yevronomerakh_n8944
Авто Евро Сила
Про акцію непокори !!!!
Авто Евро Сила
Новий Закон та Дії Митниці.
Авто Евро Сила
Ну что, активисты, вы всем довольны? К вашему сожалению, вы показали себя настоящими, без фальши и масок. Вы боролись за дешевые авто? Хм, но почему-то пострадали вы только ухудшили всем, кто хотел привезти себе нормальную машину до 5 лет. Ваша организация боролась исключительно за автохлам возрастом 15-20 лет, которой машиной-то назвать сложно ("кусок говна", по-идее, правильный эпитет тут). В то время, когда вы боролись за акциз НУЖНО было бороться против НДС и ввозной пошлины, а не против акциза. Потому что для ваших говно-машин именно акциз и составлял проблему, а для всех адекватных автолюбителей - НДС и ввозная пошлина. Окей, законы почти приняты, дороги станут немного чихе от хачей-трюкачей и евробляхеров, я только рад этому! Забавно, а всем ли вы говорите, что вы собираетесь прокинуть всех "водителей" евроблях (они же не владельцы!) еще раз? Кинуть всех еще разочек на деньги. АЕС, вы ни чем не лучше наших избранных политиков, вы такие маргиналы и кидалы. Удачи вам нерастаможиться.
Авто Евро Сила
Народ хочу звернутись до всіх Неважно на яких ти номерах головне що ти людина Я готовий відстоювати свої права Подивіться Куда ми котимося переплачуємо за все 1 паливо 2 гас 3 машини 4 платити що ти був закордоном Бред хвате лижати на диванах ОБЄДНАЄМСЯ всі Неважно євро номера чи українські ми всі люди
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/avtoeurope.Bro.ua/videos/213410279553273/?__xts__%5B0%5D=68.ARDIQvHhQ-0eMPnogaPuJe9sPBt9zKQw0-2YG7Vr6olggeuR4-rGaKKUcfmKywYPinISJLiiiJFLlys_zy258k-E7W65aBYjFu9__gHJv_AA4KrnJ2SuWAHjnWZUIL2iiNFD354ZeEfR01kezlZaSqr9B8Yrwxx1xrd0rQixBMIPFKN_Rx9QGyErlL3glCpdTnvwz28akGI9G-KESbOr-eS4TpsnhYJdhkwQtUMZXgSMaIhnNj3T2VeCIo9LzcpSkD9vUG3B4svCQDqOlWmPzUu1yjVtisl2pPZR5zOdO_cGS2RrPvBIogBTeRAm_l0&__tn__=FFHHH-R