Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/100012483039794/posts/667786633647432/?app=fbl
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/100012483039794/posts/566521757107254/?app=fbl
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/100012483039794/posts/566518490440914/?app=fbl
Авто Евро Сила
Добрый день, хочу спросить, купил Ауди а6 2002 года, 1,9 тди, хочу розтаможыть на сколько это возможно и сколько это будет стоить??
Авто Евро Сила
Евробляха в Литве😂
Авто Евро Сила
20.06.2019р ЦВК
Авто Евро Сила
Звернулися в лікарню по допомогу, лікар травматолог відмовив в надані допомоги - неоглядаючи рану закрив лікарняне та сказав лікуватися а поліклініці... ЧЕТВЕРТА частина з чотирьох. 26.04.19р. міська лікарня м. Рівне. Залишили скаргу на МОЗ 0800801333 Лікарі лікарні створили лікарську комісію щодо неправомірних дій лікаря травматолога: - хамське ставлення, безпідставні звинувачування та небажаня розібратися в проблемі... P.S. На місце події була також викликана поліція співробітниками лікарні.
Авто Евро Сила
Звернулися в лікарню по допомогу, лікар травматолог відмовив в надані допомоги - неоглядаючи рану закрив лікарняне та сказав лікуватися а поліклініці... ТРЕТЯ частина з чотирьох. 26.04.19р. міська лікарня м. Рівне. Залишили скаргу на МОЗ 0800801333 Лікарі лікарні створили лікарську комісію щодо неправомірних дій лікаря травматолога: - хамське ставлення, безпідставні звинувачування та небажаня розібратися в проблемі... P.S. На місце події була також викликана поліція співробітниками лікарні.
Авто Евро Сила
Звернулися в лікарню по допомогу, лікар травматолог відмовив в надані допомоги - неоглядаючи рану закрив лікарняне та сказав лікуватися а поліклініці... ДРУГА частина з чотирьох. 26.04.19р. міська лікарня м. Рівне. Залишили скаргу на МОЗ 0800801333 Лікарі лікарні створили лікарську комісію щодо неправомірних дій лікаря травматолога: - хамське ставлення, безпідставні звинувачування та небажаня розібратися в проблемі... P.S. На місце події була також викликана поліція співробітниками лікарні.
Авто Евро Сила
Звернулися в лікарню по допомогу, лікар травматолог відмовив в надані допомоги - неоглядаючи рану закрив лікарняне та сказав лікуватися а поліклініці... ПЕРША частина з чотирьох. 26.04.19р. міська лікарня м. Рівне. Залишили скаргу на МОЗ 0800801333 Лікарі лікарні створили лікарську комісію щодо неправомірних дій лікаря травматолога: - хамське ставлення, безпідставні звинувачування та небажаня розібратися в проблемі... P.S. На місце події була також викликана поліція співробітниками лікарні.
Авто Евро Сила
ОБУРЕНІ ПАСАЖИРИ ЗАБЛОКУВАЛИ ТЕРМІНАЛ В АЕРОПОРТУ "БОРИСПІЛЬ" —- «А як же інші пасажири??? Чому порушуються права інших пасажирів, які приїхали на літак??? Аеропорт - це об’єкт національної безпеки ... йдіть перекривайте двері в Мінтранс ... Задовбали!!!» - так зазвичай пишуть діванні воїни. —- «Порушення прав інших» саме в таких формулюваннях виливають тони бруду на тих, хто відстоює власні права, доти поки самі не опиняться в ситуації коли іншого виходу немає. Тож давайте без лицемірства допомагати один одному відстоювати права замість того, щоби бути розділеними ганебними само звинувачуваннями, за які обов`язково прийдеться відповідати в житті, в тому числі саме попаданням в подібну до протесиувальників ситуацію. —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Сьогодні визначний день, ми створили прецедент щодо бездіяльності поліції яка закриває очі на "халтуру" дорожників, що є причиною колосальних витрат з державного бюджету, тобто наших з вами грошей. Суддя Рівненського міського суду зобов'язав слідчого поліції почати досудове розслідування щодо розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів при проведенні ремонтних робіт дорожньою службою. Разом ми довели що це можливо! РЕПОСТ!!? Разом сила!!!
Авто Евро Сила
«Дістали!!!» —- Десятки тисяч жителів Гонконгу заблокували урядовий квартал, дороги, метро відстоюючи свої права!!! —- А як же це вони посміли створити перешкоди іншим громадянам??? —- Це відповідь тим «диванам», які пишуть коментарі типу: «достали ...», «сколько можно ...», «почему другие люди должны страдать, от Ваших акций ...», «вот в других странах такое не позволяют ...» —- Ті хто боряться, ті перемагають!!! —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
https://petition.president.gov.ua/petition/60998?fbclid=IwAR2k9xdpC1qFQPw2JxSOp97QOMAEObZ6qBY9ZBpBANZt87PxNP4ETF3EWMs
Авто Евро Сила
БРСМ, Костромська, 42 продовження 2. РЕЗУЛЬТАТ P.S. Чек оплатив тому що завжди крайній персонал, а не "директор", в даній ситуації одна з тих дівчат що були на зміні якій довелося заправляти авто. В неї не така і велика зарплата щоб прикривати директору "тил"... Разом сила!
Авто Евро Сила
БРСМ, Костромська, 42 продовження 2. P.S. Завжди відстоюйте свої права
Авто Евро Сила
БРСМ, Костромська, 42 продовження. Є ще потерпілі...
Авто Евро Сила
БРСМ, Костромська, 42
Авто Евро Сила
АЗС БРСМ, вул. Костромська, 42 Де 10л. заправка до повного - бак в 62л. ЗАЛИЛИ 64,14л. В паливному баку залишалося ~10л. P.S. Скільки можна дурить людей???