Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Лідер громади "Авто-Євро-Сила" Олег Ярошевич разом з представниками інших громад, а також з окремими громадськими діячами, підприємцями та експертами, які мають свої вимоги до "правил гри" в Україні на наступному тижні підпишуть декларацію про спільні дії спрямовані на створення громадянської платформи "Сила Виборців" Додаємо нижче презентацію концепції того, як буде відбуватися розгортання платформи. P.S.: "Авто-Євро-Сила" зробить все щоби Сила Виборців домоглася скасування акцизу на транспорт та ліквідації застави на транзит!!!
Авто Евро Сила
Народ, НЕ спішіть так скоро розмитнювати своє авто по новому закону. Багато активістів, громадянських організацій та нар. депутатів проводять насправді багато роботи над призупиненням та внесення змін у законопроекти. Не підставляйте тих людей які дійсно щось роблять та хочуть щось змінити. Вже є зареєстрований у ВР з/п 9352, а інші активісти подали звернення у Конституційний суд про скасування з/п 8487 та 8488. Копіюйте та розкиньте по групам!!!
Авто Евро Сила
Питання до Президента????? Це шо за нах....... МУДАК.
Авто Евро Сила
В Україні за неофіційними даними знаходяться понад два мільйони машин на єврономерах, заявив один із лідерів "АвтоЄвроСили" Олександр Чернявський. Прекрасно, це велика СИЛА, це приблизно з родинами 6000000-6500000 осіб населення України. Цих осіб ніхто не чує, ніхто не розуміє, ці люди не володіють евритом, мало хто з них плакав під стіною плачу... Тому потрібно мовою українців, голосно кричати, власною християнською релігією, голосно молитися, на плач виходити на АвтоЄвроМайдани по усіх обласних центрах... Слава Ісусу Христу, досвід є, тільки за третім разом до влади уже привести тих кого треба... Цих людей, 6-6,5 мільйонів, це достатній авангард, щоб боротися за свої права, доказувати неправильність рішення цього злощасного нещасного псевдоуряду, який тільки грабувати вміє. Крім злощасного розмитнення Євроавтомобілів, як цей уряд безперестанно турбується про українську націю ми знаємо - по цінах на газ, на електрику, на транспорт, на бензин; про вікові податки на авто української реєстрації, про злодійські плани оподаткування заробітчан... Мінімальна зарплата 100-150 доларів (а вона майже у всіх співробітників бюджетсфери мінімальна), мінімальна пенсія 50 доларів, це нижче рівня бідності, бо менше 3-х доларів на день. Ці податки, це зовсім не податки, це рекетирський грабунок нації. Нас надовго «зависли» у стані «ані війни, ані миру», чому ця чорна чужа гра не йде до завершення, чому комусь вона навіть дуже вигідна... Бо виявляється країну у "такий стан загнали", щоб під цю марку грабувати і наживати мільярди... Бачите війна (насправді «ані війни, ані миру»), армія шкарпеток не має (діти по школах збирають гроші на шкарпетки), Путін нападе (та він напав ще у 2014 році) і т.д.... Воєнний стан (по усіх телеканалах твердять, що він нічого не змінює, хіба більше будуть перевіряти авто)... То яка кінцева мета цього "воєнного стану" - під цю марку боротися із суспільством? Про що тут говорити, українці, не будьте непритомними. Говорити можна усе, що завгодно, але як казав Ісус Христос: "по ділах їх, їх упізнаєте"... Потрібно відстоювати свої інтереси, бо ця банда відстоює тільки свої шкурні інтереси, а не інтереси країни або нації, аж до заміни Уряду, перевиборів ВРУ і т.д. До речі, я авто на Єврономерах не маю, але на боці цих людей...
Авто Евро Сила
Нові законопроєкти з розмитнення вже є і ще будуть, залишилось їх прийняти. 3 000 000 (три мільйони) об'єднаних та згуртованих виборців на передодні виборів Президента 31 березня 2019 року та Депутатів у 2019 році здатні в стислі терміни (менше 180 днів) вимагати та отримати зняття акцизу з розмитнення (доступне розмитнення), наповнити бюджет України та вирішити інші важливі соціально-економічні питання, які не вирішуються роками через спротив олігархів, що привели нинішню владу. Наша мета за декілька місяців об'єднати людей та громадські організації у потужну організовану, скоординовану громаду "Сила Виборців", що об'єднає мільйони виборців, які хочуть впливати на своє майбутнє замість того, щоб взяти гречку і дивитися серіал обіцянок від остогидлих політиків, що завжди обіцяють але ніколи не виконують. Які принципи об'єднання "Сила Виборців", які кроки має зробити кожен, хто вже готовий об'єднатися, які можливі кандидати, всі відповіді поступово будемо публікувати на сторінці в найближчий час. Задача перемогти в стислі терміни, залишилося менше 180 днів. Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Перший законопроект зміни законодавства про нове розмитнення від депутатів під номером 9352 від 30.11.2018 вже зареєстрований: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65036 Юридичний відділ "АЄС" також напрацював власних декілька версій законопроектів для розгляду експертами наступної неділі та подальшої подачі на реєстрацію депутатами. Суть законопроектів відміна акцизу та застави при транзиті Боротьба продовжується, лишається менше 180 днів аби перемогти!!! Потрібен вагомий важель щодо влади, який простимулює прийняття нових законів. І саме таким важелем невдовзі стане платформа "Сила Виборців" з мільйонами голосів!!! Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
https://petition.president.gov.ua/petition/48609
Авто Евро Сила
Інструкція щодо того, як самостійно стати на постійний чи тимчасовий консульській облік, щоб заїхати українцю в Україну в режимі тимчасового ввезення без сплати грошової застави. Перше, що варто пам’ятати, на консульський облік ставиться не автомобіль, а людина. Процедура не є складною і пройти її можна в Генконсульствах України, розташованих у Гданську, Кракові, Любліні, та в консульському відділі посольства України у Варшаві. Жодного попереднього запису туди не вимагається, а заявникам не потрібно вносити ніяких оплат. Заздалегідь варто подбати про необхідний пакет документів: - Заповнену відповідну заяву та облікову картку громадянина України, який тимчасово перебуває за кордоном (бланки можна скачати з сайту Посольства України в Польщі); - Закордонний паспорт з двома копіями першої сторінки; - Документ, який дає дозвіл на перебування в Польщі (може бути карта тимчасового або сталого побиту, національна віза чи карта резидент ЄС) та дві його копії; - Документ, який підтверджує проживання особи на території відповідного консульського округу (тимчасовий мельдунек, договір оренди житла, песель), та дві його копії; фотокартку розміром 35х45 мм. Всі вищеперераховані документи заявник може надати під час особистого візиту до потрібного Генконсульства України в Польщі або ж відіслати поштою. Після цього в закордонному паспорті ставиться штамп про взяття на тимчасовий консульський облік із зазначенням терміну. Наявність такого штампу дає право власникам зареєстрованих у Польщі автомобілів легально перебувати з ними на території України протягом 60 днів на рік. При перетині кордону на українській митниці потрібно буде лише надати додатково копії реєстраційного талона на авто та підписати отриманий документ-зобов'язання виїхати за межі держави у встановлений термін. Один його примірник залишається на руках у автовласника і віддається при поверненні до Польщі. Якщо Ви не розумієте, як це зробити, дзвоніть до керівників осередку у своєму місті або на гарячу лінію консультацій: 0981122233 (viber telegram), кому більш зручно отримати відповіді напряму, запишіться на консультацію за посиланням і Вас наберуть: https://goo.gl/w6xjen
Авто Евро Сила
Брокери почали митнити за пільговим акцизом. Постанова Уряду досі не підписана. Для тих, хто з різних причин не має іншого виходу крім розмитнення, найближчим часом публікуємо інструкцію як це зробити самостійно для тих авто, що вже в Україні або заїзжає в Україну: --- Розмитнення авто з Польщі: --- 1. Потрібно знайти власника авто (найчастіше фізична особа, вказана в техпаспорті.) Разом з власником звернутися в Wydziatu komunikacji (відділ комунікації в Польщі) за місцем знаходження продавця с договором купівлі-продажу, та заявити про намір покупця вивезти авто з Польщі. Сплатити до бюджету Польщі 10 злотих за зняття авто з обліку, та 17 злотих за доручення . На руки Ви отримаєте : А) договір куплі-продажу (Umowa kupna sprzedazy samochodu) Б) техпаспорт В) карта ТС (ksiazka pojazdu) Г) витяг, який засвідчить зняття авто з обліку. Якщо Ви не розумієте, як це зробити, дзвоніть до керівників осередку у своєму місті або на гарячу лінію консультацій: 0981122233 (viber telegram), кому більш зручно отримати відповіді напряму, запишіться на консультацію за посиланням і Вас наберуть: https://goo.gl/w6xjen Далі йдуть митні процедури в Україні, читайте про них нижче після розділу "розмитнення авто з Литви" --- Розмитнення авто з Литви --- 1. Потрібно звернутися до власника авто (фірма або фізична особа, власника вказано в техпаспорті), та отримати від нього: А) Купчу (PIRKIMO), цей документ підтверджує Ваше право власності на авто. Б) Доручення, з правом розпорядження. З яким потрібно звернутися до органу реєстрації транспортних засобів (REGITRA), та зняти авто з обліку, сплатити платіж в розмірі 2,70 евро, потім отримати витяг, що підтверджує зняття з обліку (вартість 11 євро). Якщо Ви не розумієте, як це зробити, дзвоніть до керівників осередку у своєму місті або на гарячу лінію консультацій: 0981122233 (viber telegram), кому більш зручно отримати відповіді напряму, запишіться на консультацію за посиланням і Вас наберуть: https://goo.gl/w6xjen --- Митні процедури в Україні: --- Вищенаведений пакет документів (договір власності, підтвердження зняття з обліку) з Литви, Польщі чи будь-якої іншої країни реєстрації Ви подаєте до митного органу разом з електронною митною декларацією (ЕМД). Декларація оформлюється на того, хто стане власником розмитненого авто, навіть незважаючи на те, хто заїхав у режимі транзит (Т) чи тимчасове ввезення (ТВ). У разі прострочених (Т) та (ТВ) буде оформлена мирова угода з митницею та заплачений штраф 8500 грн. для будь-якого режиму. Саму декларацію (ЕМД) створює акредитований митний брокер. Професіонали з тих, що йдуть на зустріч людям беруть за послуги не більше 200$. Далі здійснюється доставка транспортного засобу в зону митного контролю на митний термінал власником (декларантом) після отримання від органу доходів і зборів повідомлення з зазначенням дати і часу пред’явлення транспортного засобу. Вартість заїзду та перебування авто на територію митного контролю складає від 500 до 900 грн за першу добу в залежності від терміналу. Оцінка вартості авто до 7 років здійснюється митницею за каталогом Швайке, а вартість авто більше 7 років за середньо ринковою ціною подібного авто в Європі з урахуванням понижуючих коефіцієнтів, які допоможе розрахувати Ваш брокер. Увага дуже Важливо!!! Брокер, до якого Ви звертаєтеся, повинен розумітися на перевірці документів, бо якщо документи будуть містить елементи підробок у вигляді підроблених печаток, підписів, лівих натаріусів, виписування в техпаспорт та іншого, Ваш автомобіль буде конфісковано за статтею 483 митного кодексу. Якщо Ви не знаєте, як знайти професійного брокера, який розуміється на особливостях розмитнення авто з режимів транзит та тимчасове ввезення, Якщо Вам завищують вартість послуг, Якщо Вам не хочуть безкоштовно порахувати попередню вартість розмитнення Вашого автомобіля - дзвоніть до керівників осередку у своєму місті або на гарячу лінію консультацій: 0981122233 (viber telegram), кому більш зручно отримати відповіді напряму, запишіться на консультацію за посиланням і Вас наберуть: https://goo.gl/w6xjen --- Фінальний етап. Оформлення в МРЕВ, постановка на облік, отримання українських документів та номерів --- Після сплати митних платежів, та отримання пакету документів, маєте звернутися до МРЕВ для постановки на облік. Перед цим, авто повинно пройти сертифікацію (вартість близько 120$) але поки нема постанови Уряду це не точно, є вірогідність відміни сертифікації. Сплата до Пенсійного фонду буде складати від 3 до 5% від вартості авто. Сума платежів до МРЕВ за постанову на облік складає близько 1000 грн. Якщо Ви не розумієте, як це зробити, дзвоніть до керівників осередку у своєму місті або на гарячу лінію консультацій: 0981122233 (viber telegram), кому більш зручно отримати відповіді напряму, запишіться на консультацію за посиланням і Вас наберуть: https://goo.gl/w6xjen
Авто Евро Сила
Акція "АвтоZAZ" Всім вдалого завершення тижня! P.S. Дякуємо хлопцям за тонкий юмор, але пам'ятайте, ті, хто ходить на мітинги за гроші, потім зі сторицею все сплатять податками. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1618592844906841&id=100002684229857
Авто Евро Сила
Набераємо обертів!!! Ruslan Rokhov про Силу Виборців Нам надходить багато питань про те, що таке Сила Виборців і як вона діятиме. Ми запросили до нас в офіс експерта Руслана Рохова, аби він розповів чим є Громадянська Платформа "Сила Виборців". Якщо у вас є 9 вільних хвилин, рекомендуємо подивитися його презентацію. Якщо ж ви любитель почитати, приведемо Вам кілька його тез: 1. Політиків турбує лише дві речі — бути обраним та бути переобраним. 2. Якщо громадяни не спроможні впливати на результати виборів, то вони не спроможні впливати ні на що. 3. Щоб громадянам бути спроможними впливати на вибори, їх має бути сотні тисяч, а краще — мільйони, об'єднананих спільними вимогами виборців, які готові підтримувати єдиного узгодженого кандидата, який буде реалізовувати бачення громадян. Не просто підтримати, а фінансувати виборчу кампанію і безкоштовно агітувати за нього. 4. Сьогоднішні політики працюють на олігархів, бо вони їх фінансують. Дивно було б розраховувати на інше. Продавець дає ковбасу тому, хто за неї платить, а не хто її потребує. 5. Щоб громадяни стали суб'єктом, який замовляє політикам зміни, вони мають об'єднатися в Громадянську Платформу "Сила Виборців", сформувавши широке коло вимог до політиків, визначити тих, кому доручають виконання цих вимог, профінансувати виборчу кампанію, для приходу цих представників до влади, а за тим — контролювати виконання. Постійно діюча платформа, яка приводить до влади політиків, контролює виконання ними взятих на себе зобов'язань та притягує політиків до політичної відповідальності, шляхом приводу до влади інших, у випадку невиконання зобов'язань, це єдина обставина, при якій політики нарешті почнуть служити людям. --- Якщо ви не хочете бути об'єктом, якого політики водять за носа, а хочете бути суб'єктом, якому служать політики, приєднуйтесь до творення Громадянської Платформи "Сила Виборців"! Разом — Сила!
Авто Евро Сила
Закон прийнято для олігахра, тобто за 90 днів буде розмитнено левова частка авто по пільгам. Крок наступний:мито на старі авто укр регістрації. А саме це все зроблено щоб нас кмнути. Всі мітингарі ви чмошники як завжди.
Авто Евро Сила
Два роки ми долали шлях до доступного розмитнення та майже досягли цілі. Ми отримали відміну обмеження на ввіз машин нижче стандарту євро 5. Ми отримали єдиний закон для всіх. І нам залишалось лише вибороти доступне розмитнення. На цій цілі — доступне розмитнення — ми вперлись в стіну інтересів олігархів, які фінансували і продовжують фінансувати політичну систему країни. Ми йшли на перемовини з політикам, які є маріонетками олігархів, в пошуці компромісів. Обмеживши свої вимоги з повної ліквідації акцизів на авто, до відміни коефіцієнту віку з формули його обрахунку. Ми погодились брати за основу закон 8487 з тим, аби вже в режимі правок ліквідувати коефіцієнт віку. Але вимоги людей та ситуативна передвиборча коньюктура програли договорняку по розподілу бюджету. Маріонетки олігархів вирішили компенсувати бюджетну нестачу за рахунок середнього класу та самозайнятих людей. Звісно, звідкись же потрібно брати гроші на президентський передвиборчий фонд, на дотації Косюку та іншим фігурантам списку Форб, потрібні гроші на "Ротердам +", а головне, потрібно зберегти монополії на авторинку, щоб вторинний ринок не позбавив надприбутків Святаша, Васадзе та інших автоолігархів. Ми сподівалися, що підтримка виборців — це той вагомий інструмент, що дасть можливість українцям переконати владу в необхідності забезпечення доступне розмитнення не лише електрокарів, а всього транспорту без виключення. Замість цього, влада пішла в "договорняки та ігрища" з тим, щоб з одного боку задовільнити інтереси спонсорів, а з іншого — нівелювати негативні наслідки відкидання вимог Авто Євро Сили щодо ліквідації коефіцієнту віку. Якщо першу ціль було досягнуто за рахунок нічного "освоєння" бюджету, то другу — через величезну медіа кампанію по дискредитації нашої організації. Замість того, щоб встановити ставки загальних платежів до бюджету, які б не перевищували 40% для кожного українця, наповнили бюджет та пенсійний фонд, а також зберегти транзит для заробітчан без застави, але з більш високою відповідальністю за построчку, ми отримали 0% розмитнення на кузови для автоолігархів і пільгі на 90 днів якими ніхто не може скористатися, бо відсутня постанова кабміну, а також вночі прийнятий бюджет. Вони гадають, що на цьому вони виграли війну, але вони помиляються! Вони втратили підтримку серед автомобілістів, так само як втратили підтримку інших суспільних груп, яких було обмануто. Вони подумали, що ми тепер знову повернемось до побуту і продовжили нарікати на незадовільний стан речей та погану владу, але так не буде! Вони звикли до того, що головне виграти вибори, а далі на 5 років можна забути про людей. І вони переконані, що їм це вдасться, бо все вирішують гроші. І задоволені спонсори залюбки їх профінансують в відданих посіпак! Так вони виграли бій, але дали тим самим нам привід зайнятись політичною боротьбою за свої інтереси! Ми починаємо гуртуватися з іншими обманутими та непочутами спільнотами щоб створити платформу, яка буде здатна профінансувати прихід до влади політиків, які служитимуть громадянам, а не олігархам! Для того, щоб виявити тих політиків, з на кого ми могли б розраховувати і кого потенційно будемо готові фінансувати, ми подаємо новий законопроект щоб прибрати акциз на авто та заставу на транзит. Щоб бути спроможними протиснути ці закони, нам потрібно мати переконливі аргументи. Влада навчилася справлятися з мітингами, тому мітинги для них без 1 000 000 людей на майдані — це лише мішень для медійної дескридитації. І вони розуміють, що в умовах воєнного стану ми не просто не зможемо зібрати людей, а й не станемо цього робити! Бо ми опонуємо владі, а не своїй державі! Та ми точно знаємо, якщо ми об'єднаємо 1 000 000 виборців зі спільними вимогами та готовністю стимулювати політиків, які будуть виконувати ці вимоги, то навіть цей парламент проголосує зміни! А, якщо не проголосує, то ми у 2019 році змінемо спершу президента, а потім і парламент. Щоб вже їх наступники зрозуміли, що Сила Виборців — це замовник політики, який притягатиме до політичної відповідальності всіх, хто не задовільняє потреб виборців! Хочеш, щоб влада чула та задовольняла твої потреби — приєднуйся! Разом — Сила! P.S. Маємо встигнути зробити все це за 180 днів.
Авто Евро Сила
Шановні АЕС підкажіть будьласка яка процедура розмитнення литовської бляхи і куди звертатися для подачі документів на розмитнення?
Авто Евро Сила
"Страна нуждается в героях ........ рожает дураков" УВАЖАЕМЫЕ активисты АЕС, не обращайте внимания на дебильные комментарии. Только ВПЕРЕД ! ВМЕСТЕ СИЛА !!!
Авто Евро Сила
я щитаю что нынешня влада с людьми нещитается а живут ани по своим законам лиш бы им были выгодны эти драконовские законы.а евро-бляхеры отстаивают сваи права им сейчас очень тяжело бароца с этими зажравшимися кнурами .я щитаю что порашенке нада пересмотреть эти драконовские законы по евро бляхах и снизить растоможку автомобилей а на президенских выборах он будет на белом кане а сейчас он под канём.я за авто евро силы держитесь мужыки мы победим этих кнуров чернигов.
Авто Евро Сила
Офіційна заява В результаті оприлюднення нашого плану подальшої боротьби з'явилися охочі народні депутати зареєструвати законопроекти "Про скасування застави на транзитний перетин території України на 5-10 днів", а також "Про повну ліквідацію акцизу на транспортні засоби", які внесуть зміни в закон №8487 знявши напругу в суспільстві. Попередньо свої підписи під цими двома законопроектами готові поставити десятки Народних Депутатів До кінця тижня ГО "Авто Євро Сила" разом з експертами підготує ці проекти законів і презентує їх суспільству. Після презентації законопректів народні депутати, які зголосяться подати їх на розгляд парламенту, підпишуть їх та зареєструють на рогляд. #БоротьбаТриває!
Авто Евро Сила
мы должны добиваться - справедливых Европейских цен на авто в Украине, а для этого должна быть адекватной стоимость растаможки!!! единственный вариант изменить принятый закон это выйти всем на Майдан, всё остальное уже бесполезно, но только надо собраться всем вместе, дружно и в назначенное время, чтоб хотя бы 10 тыс. человек было для начала, а для этого надо договариваться чтоб со всех областей съезжались именно на Майдан...кто не хочет - тогда растамаживайте, только это может повлиять на власть, и обязательно объяснять людям не в теме, что мы не льгот и привилегий просим, а требуем Европейский уровень жизни!!! и это будет последняя попытка что-то изменить.
Авто Евро Сила
Друзья, схаваете эту подачку или доведем дело до конца?
Авто Евро Сила
Тимчасовий порядок КМУ (Проект)