Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Як виграти суд у випадку коли Ви дізналися, що суддя взяв хабар щоби засудити Вас? —- Свавілля чиновника можливо побороти підвищеним розголосом та приверненням суспільної уваги до беззаконня хабарника наділеного владними повноваженнями. —- Саме приверненням суспільної уваги до хабарників суддів займається громадська організація «Центр Журналістських Розслідувань», члени якої також є учасниками «Авто-Євро-Сила». —— Якщо Ви потрапили до складної судової ситуації, коли навіть маючи гарного адвоката Ви відчуваєте упередженість судді та підозру, що справу «порішали» проти Вас, пам’ятайте, що можна скористатися послугами «Центру Журналістських Розслідувань». —- Як працюють хлопці з центру. —- Вони мають штат професійних журналістів, які за рахунок замовлення великої кількості сюжетів домоглися зниження їх розцінок до мінімуму. Тому коли людина потребує суспільного розголосу упередженості судової справи проти неї, є можливість запросити професійного журналіста за мінімальну вартість, який підтримає суспільний розголос Вашої справи, а за потреби проведе окреме журналістське розслідування. —- Кому потрібна така допомога звертайтесь за телефоном: 0939405114
Авто Евро Сила
Вважаю, що тiльки Сила Саакашвiлi в Радi буде реально вiдтоювати доступне розмитнення. Грузiя- тому доказ.
Авто Евро Сила
«ЗАКЛИКАЄМО ЗУПИНИТИ ЗЛОЧИН ПРОТИ ДОРІГ» (Житомирщина, САД, 26 червня) —- Саме такими словами офіційно звернулася Служба Автомобільних Доріг (САД) у житомирській області до громадськості і влади. —- Посилання на офіційне звернення: —- https://zt.ukravtodor.gov.ua/press/news/zaklykaiemo_zupynyty_zlochyn_proty_dorih.html —- Офіційно повідомляємо САД Житомирскької області, що громадськість в особі ВГО «Авто-Євро-Сила» готова в повній мірі приєднатися до боротьби з перевантаженням доріг в Житомирській області. Ми маємо необхідне обладнання та бажання навести лад в даній сфері щодо запобігання знищення доріг великогабаритними перевантаженими транспортними засобами. —- Просимо поліцію та укртрасбезпеку також долучитися до боротьби за збереження наших доріг та реагувати миттєво на звернення від громадських активістів!!! —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/100013366817155/posts/726827341106153/?app=fbl
Авто Евро Сила
Для многодетных льготы есть на бляху?
Авто Евро Сила
Права людини закінчуються там, де починають порушуватися права інших людей (с) --------- Не зважаючи на опір перевізників, та бруд, який полився в коментарях, АВТО ЕВРО СИЛА продовжує превентивні заходи з недопущення знищення наших доріг великогабаритними перегрузами. ---------
Авто Евро Сила
алег мы цых пидаров депутатов пидем и вывишаем
Авто Евро Сила
Дорогу на молодіжній відремонтують
Авто Евро Сила
Дорогу на Молодіжній відремонтують.
Авто Евро Сила
https://3martgroup.com Ми виготовляємо гіпсові вироби чудової якості, за помірною ціною Широкий асортимент (колони, молдинги, багети, каміни, арки, портали, консолі, декори, 3д панелі, цегла і тд) Чого немає у наявності, робимо без проблем під Вас Індивідуальна розробка Допомагаємо підібрати вироби Робимо монтаж Фарбуємо під натуральний камінь (мармор і тд), позолота, однотон, платинування і тд. Виїзджаємо на об’єкт, знімаємо мірки. Телефонуйте: +380633404288 / +380950400863
Авто Евро Сила
Декілька годин та жителі Херсона можуть, за багато років дихати, спати спокійно.
Авто Евро Сила
Концлагерь для жителей Херсона. Перегрузы не только добивают наши дороги, но и травят людей. Власти как всегда...
Авто Евро Сила
Той випадок, коли не потрібно нікого чекати, що хтось зробить твою країну краще, а брати, та робити власноруч!!! --------------- Перший виїзд громадського контролю щодо порушень перевізниками
Авто Евро Сила
Засідання ЦВК 25.06.2019 Винесення рішення , що до кандидатів на посаду народних депутатів України !!!
Авто Евро Сила
Друзі, 22 серпня 2019 та штрафи 170 000 грн., вже дуже близько!!! —- Маємо знайти рішення питання доступних ставок розмитнення, та заміни штрафів 170 000 грн. на оплату розмитнення, але за доступними ставками та наповнити бюджет України на десятки мільярдів гривень!!! —- Ми з Вами або нарешті отримаємо доступні тарифи на розмитнення, та доведемо, що об’єднана громада здатна захистити свої права, або будемо, як ті хто жує соплі та жаліється, що йому хтось винний у його життєвих проблемах, та писати безкінечні коментарі, як все погано. —- Які у Вас є пропозиції дій, що саме робити, коли саме зробити ці дії, та яку Вашу власну роль в них Ви готові взяти?
Авто Евро Сила
АЕС Житомир - Зе Команда Разумков!!! —- Доступне розмитнення!!! —- Нарешті маємо зафіксовану на відео позицію Зе-Команди, голови партії «Слуга Народу» Разумкова, щодо ситуації відносно каральних штрафів 170 000 грн., які вступлять в дію вже 22 серпня 2019. —- Звичайно на даному відео, у відповідях, поки що відсутня конкретика, але для нас це вже фундамент рухатися вперед з новою Владою. —- Отже, які відповіді від Разумкова отримали активісти АЄС Житомир, щодо доступного розмитнення: —- 1. Зараз розмитнення не доступне, ставки потрібно знижувати. 2. Потрібно автоматизувати розмитнення, аби прибрати завищенні розцінки брокерів на розмитненя, та будь-які прояви корупції. 3. Команда Зе підключиться до пошуку шляхів вирішення проблеми з драконівськими штрафами 170 000 грн., які мають вступити 22 серпня. —- Є пропозиція підготувати офіційне звернення до Разумкова та Зеленського щодо спільного вироблення плану дій щодо вирішення питання грабіжницьких штрафів та зниження грабіжнецької вартості розмитнення. —- Що скажете? Підтримуєте? —- Репост!!!
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/100011164332175/posts/818339638548173/?app=fbl