Защитим себя вместе

Обьединение собственников авто на Еврономерах

Важная информация

Новости по PL номерам

Ни для кого ни секрет что польские автомобили находящиеся на территории Украины имеют ряд проблем! С которыми будет очень сложно пройти таможенные процедуры и поставить свой автомобиль на украинский учёт в случае принятия закона о легализации всех евро номеров!
 • Нет возможности получить куплю договор продажи от владельца поляка
 • Поддельные вписки в тех. паспорт ручкой
 • Поддельные штампы тех. осмотра
 • Поддельные доверенности от не существующих нотариусов
Мы поможем вам привести в законное поле документы ваших автомобилей , с которыми вы гарантированно сможете пройти растаможку и стать действительно счастливым обладателем своего автомобиля.

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Поддержка акции в Херсоне. Активистами которые не смогли выехать на Киев.
Авто Евро Сила
Чого конкретно вимагає «Авто Євро Сила»?
Авто Евро Сила
"Віджати" бізнес? Це сьогодні, на жаль, модно
Авто Евро Сила
Вступ та початок акції перед ВР
Авто Евро Сила
Увага журналістам ЗМІ --- До уваги представників ЗМІ основні вимоги громади "Авто-Євро-Сила" щодо акції за доступне розмитнення 7 листопада 2018, а саме щодо прийняття народних правок до законопроектів 8487 та 8488, а також вимоги щодо пального та доріг. --- Сьогодні "Авто-Євро-Сила" почала масштабну акцію в столиці на вимогу підтримати народні правки до законопроектів 8487, 8488. --- Вчора на Хрещатику ми провели попереджувальну акцію з метою інформування киян про сьогоднішню масову акцію під стінами Верховної ради України, що спричинить певні незручності в пересуванні центральною частиною Києва. Розуміємо, що не до усіх потрапила ця інформація, тому передусім перепрошуюмо за тимчасові незручності. Просимо зрозуміти — нас дістало, що влада вперто відмовляється чути людей! --- Сьогодні ми вийшли щоб висловити наступні вимоги: --- 1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала "Авто-Євро-Сила" через депутата Наталлю Веселову, а саме, прибрати коєфіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону так як збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця. Таким чином бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету, за рахунок розмитнення автомобілів вже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів, від завезення вживаних автомобілів, звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема евро номерів, які стануть на українські номери. 2. Вимагаємо щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки комітету податкової та митної політики від 6 листопаду 2018, як дискримінаційні, корупційні та не народні, прийняття яких призведе до народного гніву, та масштабних протестів по всій Україні в кожній області. 3. Вимагаємо відкритого діалогу по прийняттю народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областям України. 4. У разі неприйняття вимог протестувальників, щодо доступного розмитнення ніхто не гарантує не початок масових безтрокових акцій непокори в кожній області України. --- Також серед вимог громади автомобілістів буде підтримано протест перевізників та звичайних громадян проти підвищення цін на пальне (вимога прив'язати акциз до гривні) і припинення знищення доріг через бездіяльність голови Укртрансбезпека михайла Ноняка, та виявлених фактів корупції його підлеглих. Акція відбудеться за участю представників усіх областей України, в урядовому кварталі перед Верховною Радою починаючи з 6 ранку і безстроково.
Авто Евро Сила
Ничего не поменялось с того времени. Кузьма все верно говорил.
Авто Евро Сила
Підтримуєм наши
Авто Евро Сила
https://www.youtube.com/watch?v=QUIEnFhWiNk
Авто Евро Сила
Мітинг Авто Євро Сила ЗАРАЗ під Верховною Радою. Трансляція "Експерт-КР": https://www.facebook.com/expertkr/videos/251334712208030/?__xts__[0]=68.ARAIgncO7DNAyBGZHO6pG4WSCS0ZNHhxiviv0sR-UH0elq1NRE701G-2aUQsNXOQmbmmqnLecFlq80ElRw7IlFXfYxwLhUuY7KY_JJh-8gFhEGUd7bPoVvCfcuKG37venbCnxVWKKs_ggLtHMMAFo3mRcCkqyJ80X4vPXTKcjyXeroCOzPaACSgOROLxLH5m2MN_4S1SyLs5_sm2ABN0JcQwby6GNjwC0Jgi&__tn__=-R
Авто Евро Сила
Майже 07:00 автомобілі із усієї України підїзжають на акцію, Кияни зустрічають і паркують побратимів чекаємо інших!!! --- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
АЕС Запорожье уже около ВР, ждём остальных!!!
Авто Евро Сила
Поменяйте Вашего спикера, или не ходите на телевидение.
Авто Евро Сила
Ни одну правку от народа, которые подала "Авто-Евро-Сила" депутаты на комитете таможенной и налоговой политики сегодня не приняли, единогласно не приняли!!! Зато приняли правки от автоолигархов!!! Теперь они хотят голосовать это в ВР. --- Это все, что нужно знать о "ненародных" депутатах налогового комитета перед акцией завтра, 7 ноября, перед ВР.
Авто Евро Сила
Хабар у 5000 грн. (П'ять тисяч гривень) на посту поліції у Вишгороді!!!! ----------- Поліцай- хабарник Усик Дмитро вимагав у водія кошти "для всіх" за незначне порушення правил дорожнього руху, але за допомогою служби внутрішньої безпеки АВТОЕВРОСИЛА задокументувала злодія на гарячому!!!!! ------------
Авто Евро Сила
Всем прочитать до завтрашней акции!!!
Авто Евро Сила
Треба триматися і відстоювати наші права. Правда за нами , разом сила ...
Авто Евро Сила
Таксисты поддерживают и приглашают присоединиться к акции в Киеве 7 ноября 2018 года!!! --- https://youtu.be/VNKUi7hcrxc
Авто Евро Сила
Попереджувальна акція МИ ЧУЖОГО НЕ ПРОСИМ АЛЕ СВОГО НЕ ВІДДАМО АВТОЄВРОСИЛА
Авто Евро Сила
Віддай свої права та техпаспорт і стань заручником корупціонера!!! Таке нам готують депутати!!! І звичайно ще більше штрафів!!! --- Замість того, щоб впроваджувати електронну базу водійських прав, наявність страхування, як це є в розвинутих країнах, наші парламентарі повертають нас до радянського минулого, вони хочуть, щоб кожний водій, як в часи міліції віддав свої водійські документи і фактично ставав заручником поліцейського, який перевищує свої повноваження, та провокуючи на хабар пропонуючи швидке вирішення питання. --- Проте депутатам байдуже, замість того, щоб контролювати аварійність доріг хоча б через ваговий контроль Укртрансбезпека, вони ставлять керівниками таких як Ноняк, чия команда налаштовує корупційні схеми, а нам депутати в цей час підвищують штрафи щоб відволікти від їх бездіяльності.