Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Новини з приводу штрафів 22 серпня 2019 р. Круглий стіл назначено на середу 21 серпня. Ініціатор зустрічі Міністерство Інфраструктури. На круглому столі будуть присутні: - Представникі офісу Президента - Митна служба - Національна поліція - Міністерства інфраструктури - Міністерство економіки - Сервісна служба (МРЕО) - Група народних депутатів, які будуть представляти комітети по розробці та впровадженню нових правил, щодо розмитнення. - Громадскість ГО «АЄС» Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Добрий день! Пишу до вас #ГО_АвтоЄвроСила з таким проханням чи зверненням. Так як ви боретесь за права людей, які купили авто на євро номерах чи хочуть "нашкрібти копійку" на авто, а розмитнить не можуть. Я теж відношусь до таких людей, але в нас мабуть ситуація складніша, ніж в простих людей. Ми відносимся до людей з особливими фізичними можливостями, як в народі кажуть - інваліди. Не люблю вживати це слово, ми з жінкою є інваліди з дитиства, в жінкі перша група, в мене друга. Хочу щоб ви звернулись з таким проханням до #президента #Володимира_Зеленського до #уряду_України, щоб розробили закон, щоб такі люди як ми мали змогу купити авто на евро номерах і розмитнити його за мінімальну плату, а не таку як зараз є: купуєш авто за 1000 доларів, а розмитнити його треба за 3000 доларів. Ми з дружиною збираем на авто вже 3 роки, багато невідложеш за соціальні виплати, які в нас є 2300 гривень на місяць, а коли почали збирати, то була допомога 1500 гривень десь. Нам авто дуже необхідно, так як ми живемо в населеному пункті, де до магазина не 1 кілометр, а ідем ми туди від 45 хвилин до 1,30 години. Похід в магазин нам обходиться в прогулянку у 4-5 годин, а з каляскою, в якій дитина, думаю це недуже комфортно - 5 годин за хлібом, сходити, а з двома калясками скоро то це капець не знаю як))). Може наші "чиновники" скажуть, що вже є такий закон для інвалідів, але він не працює нажаль, це нереально, щоб хтось тобі подарував авто як гуманітарну допомогу і потім тобі держава розмитнила цей автомобіль і він буде в власності держави 10 років. Я назбираю за 5 років на авто на іноземній реєстрації і ще не буду власником цього авто. Дякую, але я не хочу користуватися такою послугою)))... Ми проживаємо у м. Квасилів, Рівненського району, Рівненській області. P.S. Коли ваша організація АВТОЄВРОСИЛА буде зустрічаться з представниками влади, то щоб їм передали від мене: - хочу зауважити що особисто для себе нічого не прошу, просто хочу щоб був закон для таких як ми, щоб він був доступний, для нас людей з обмеженими можливостями (інвалідів). А не так як зараз, можу назбирать наприклад 1000 доларів і купить авто наприкла з польщі хай і 25 річне але на ходу, а розмитнить його ніяк бо розмитнитнення буде 4000 доларів. А в нас на Україні за таку ціну і прицепа не знаеш чи толкового купиш. Просто хочу щоб люди такі як ми не сиділи як пташки в клітці, а більш рухались, а з автомобілем в якійсь мірі розвязує ноги та рук)))))). Дмитро Соломчук Олександр Аліксійчук Слуга народу - Литвиненко Сергій - Округ 156 Офіс Президента України Команда Зеленського Слуга Народу - Рівне Слуга Народу #президенту #зеленському #єврономера #доступне_авто #інвалід #квасилів #рівненська_оласть #рівне
Авто Евро Сила
Подскажите где можно взять флашки и наклейки на авто? Подольск Одесская обл.
Авто Евро Сила
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2251965735133977&id=1761975314133024
Авто Евро Сила
Паспорт на корову є???? 07.08.19р. на посту с. Великосілки, 503км. траси М06 Київ-Чоп лейтенант поліції УПП у Львівській обл. інспектор Левчук Іван Романович 2 батальйон, 4рота спинив водія на іноземній реєстрації та НЕЗАКОННО притягнув до відповідальності за те, що водій нібито керував ТЗ з технічною несправністю, а саме було розбите лобове скло та не пройшов обов'язкового технічного контролю. Та в подальшому інспектору Левчуку Івану Романовичу цього виявилося мало, він незаконно утримував водія близько трьох годин за нібито не пред'явлення на його думку якогось супроводжувального документу на корову. Відділ моніторингу відмовився виїджати на місце події мотивуючи це тим що вони працюють з 09:00год. по 18:00год. та повідомили якщо хочете написати скаргу приходьте завтра в управління УПП м. Львова або чекайте до ранку... По приїзду слідчо-оперативної групи водій написав три скарги на поліцейського інспектора Левчука Івана Романовича та відділ моніторигу який відмовився приїхати. В подальшому поїхав додому.
Авто Евро Сила
Штрафні санкції за не розмитнені авто на території України почнуть діяти за два тижні. Із листопада 2018 у Черкасах, відколи набули чинності зміни у митному законодавстві, вдалося розмитнили 2700 одиниць транспорту. Про це повідомив заступник начальника відділу Черкаської митниці Василь Качан. Наші кореспонденти поспілкувалися з водієм, який на сьогодні не розмитнив свою машину. https://ck.suspilne.media/
Авто Евро Сила
Ось так роблять поліцаї у нашій Одесчині!Шановна Авто Єро Сила!Ви немоглиб проконтролювати пост нац.поліції(ДАІ) на трасі Одесса-Київ в Любашівці.Сьогодні 08.08.2019р. на посту співробітники-оборотні запинили авто на іностранній регестрації без причини і хотіли віджати.Майор сказав:"Президент нам не указ,Верховна Рада тоже!"Визвали евакуатор,авто на штраф майданчик,за те що просрочено.З допомогою небайдужих людей,відпустили.Але штраф виписали 170гр.за несвоєчасну регістрацію.Верховна рада продовжила мараторій,Президент пообіцяв в Ужгороді нечіпати євробляхи.Припиніть безаконня-ДОПОМОЖІТЬ!
Авто Евро Сила
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnikolay.dovgan%2Fposts%2F1597956677007673&width=500" width="500" height="783" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>
Авто Евро Сила
Круглий стіл з головою Державна Митна Служба України Максимом Нефьодовим показав, що є розуміння складності ситуації 22 серпня, але відсутнє рішення. Максим попросив декілька днів опрацювати надані нами пропопозиції, для наступної зустрічі.
Авто Евро Сила
Круглий стіл з головою Митниці України Максимом Нефьодовим з приводу ситуації 22 серпня та доступного розмитнення.
Авто Евро Сила
08.08.19р. вас вітає Здолбунів, вул. Гончара 60, навпроти центрального ЖД вокзалу. ЯМА, притягнення посадовця до відповідальності. Разом сила!
Авто Евро Сила
АНОНС !!! Завтра 8 серпня 2019 року в 16.00 відбудеться зустріч із керівником митниці Максимом Нефьодовим !!! #максимнефьодов #дфс #митниця #автоєвросила #олегярошевич #президент #зеленський #слуганароду #разомсила Не пропустіть !!!
Авто Евро Сила
07.08.2019 Рівненська область поблизу с.Любомирка температура повітря +31C° Укртрансбезпека "працює". #наконечний #зеленський #зеленського_запрошуємо_до_рівного
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/reporter.novosti.odessa/videos/797720967291197/
Авто Евро Сила
07.08.2019 Рівненська область траса Т-1811 між с. Кам'янка та м.Березне дорожня служба проводить "ремонт" . #удовиченко #квачук #зеленський #березне #рівне #зеленського_запрошуємо_до_рівного
Авто Евро Сила
https://www.facebook.com/reporter.novosti.odessa/videos/797720967291197/
Авто Евро Сила
Висловлюємо вдячність, керівництву МВС України, слідчим органам, патрульній поліції Зозулі Юрію, керівнику слідчого відділу голосіївського управлыння МВС міста Київ Артуру Соколову, до яких було відеозвернення з приводу затриманого авто, за їх оперативну реакцію та запрошення детально розібратися в обставинах затримання автомобіля на єврономерах. З’ясувалося, що автомобіль дійсно знаходиться у розшуку, при цьому з’ясували, що також дійсно були помилки під час внесення даних він-коду, з причини відсутності автоматизації процесу, як це передбачено для автомобілів на українській реєстрації. Тепер ми займаємося допомогою жінці, новій учасниці АЄС. Мусимо розыбратись в тому, хто дійсно зробив шахрайські дії по відношенню до неї. Також дякуємо адвокату «АЄС» Станіславу Шевченко за якiсну юридичну допомогу. 🚦🚦🚦🚦🚦 P.S.: Нагадуємо інформацію для тих, хто стикається з несправедливістю в судах. Якщо ви потрапили у ситуацію де судді порушують Ваші права, або Ви дізналися, що суддя взяв хабар щоби засудити Вас, та Вам потрібен підвищений розголос, привернення суспільної уваги, чи навіть маючи гарного адвоката Ви відчуваєте упередженість судді та підозру, що справу «порішали» проти Вас, пам’ятайте, що можна скористатися послугами «Центру Журналістських Розслідувань». Вони мають штат професійних журналістів, які за рахунок замовлення великої кількості сюжетів домоглися зниження їх розцінок до мінімуму. Тому коли людина потребує суспільного розголосу упередженості судової справи проти неї, є можливість запросити професійного журналіста за мінімальну вартість, який підтримає суспільний розголос Вашої справи, а за потреби проведе окреме журналістське розслідування. Кому потрібна така допомога звертайтесь за телефоном: 0939405114
Авто Евро Сила
Как с вами связаться? Все телефоны не отвечают...