Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Реєструйтесь та підтримайте петицію про зняття депутатської недоторканості
Авто Евро Сила
Всем привет,что слышно поговаривают что с 27.05.19 полиция получает доступ к базе таможни и будут штормить нас....
Авто Евро Сила
https://petition.president.gov.ua/petition/53988
Авто Евро Сила
https://petition.president.gov.ua/petition/53988
Авто Евро Сила
Активні громадські організації зібралися та вирішили: —- Основні висновки зустрічі Громадських Організацій щодо історичних подій в країні з проходження нових сил до влади та подальшого оновлення влади, яке відкриває можливості вирішити наболілі соціальні питання звичайних українців, які усугублялися попередніми владами, (в нашому випадку розмитнення) при умові, що люди з народу, без олігархів прийдуть до парламенту: —- 1. Маємо створити власну політичну партію та взяти відповідальність за долю країни. 2. Маємо створити прозорі, справедливі правила партії. 3. Люди мають бачити відкритий список партії. 4. Повинні бути зрозумілі принципи входження до списку партії та фінансування парії. 5. Має бути створений комітет, який захистить партію від зазіхання та дискредитації партії з боку олігархів. 6. Мають бути створені внутрішні механізми по впливу, а бажано відзову депутатів, що не виконують покладені функції. 7. Має бути консолідовано всі вимоги громадських організацій у вигляді конкретних законопроектів, як програма нашої спільної партії для можливості отримати конкретні результати для людей у найближчим після виборів часі. —- Наступний крок це зустріч Громадських Організацій для узгодження рішень по вказаних вище питаннях та узгодження списків для подальшого подання в ЦВК!!! —- На зустрічі були присутні громадські організації підприємців, ветеранів, медиків, автомобілістів, журналістів, земельних фахівців, фермеських господарств та інших. —- Якщо Ви хочете приєднатися до створення нової політичної сили або отримати відповіді на запитання, телефонуйте: (067) 555-50-66 —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1869875266447023&id=100002737044926
Авто Евро Сила
Ремонт міжнародної траси Е-07 Київ-Ковель, Рівненська область. #САД #удовиченко #козачок #квачук #ремонт_доріг #рівне #рівненська #новак #гройсман #омелян
Авто Евро Сила
22.05 Результати ((((
Авто Евро Сила
Доброго дня шановні авто євро сила ви не підскажете мені я катався бусом пасажирським на польські реєстрації в режимі транзит закону не порушував чи зможу я в комерційному транзиті їздити з людьми знову чи ні
Авто Евро Сила
Кривіцький - злочинець, бувший керівник митниці не пройшов на посаду теперішнього керівника митниці!!! —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Кривіцького (митника) на нари!!! —- Кривіцького, бувшого керівника митниці на нари замість посади, яку йому хоче дати Гройсман перед уходом з посади!!! —- Вони хочуть залишити свою людину на потоках контрабанди не дамо!!! —- Разом Сила!!!
Авто Евро Сила
Поліцейське свавілля та кругова порука 20.10.2018р. поблизу м. Рівне, АЗС SOCAR. https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/849890255388303 РЕПОСТ #мерчук #горбачевський #прищепа #ліснічук #жук #аваков #зеленський #поліція
Авто Евро Сила
Руйнівника митниці та корупціонера Віктора Кривіцького хочуть призначити в.о. Голови Державної митної служби. _________ Зробити це хочуть потайки , прийнявши відповідне рішення під час засідання Кабінету Міністрів у середу , 22 травня 2019 року , в пакеті з іншими рішеннями . _________ Коли ви нажеретеся !!! Досить грабувати країну !!! _______ Митники,Dubinsky.pro ,Владимир Зеленский, Доста ,Паша Павлов Не дамо зробити це !!!
Авто Евро Сила
20 травня 2019 в місті Сміла, активістами Смілянської міської організацї «Авто Євро Сила» (АвтоЕвроСила), та просто не байдужими смілянами, був проведений мітинг з залученням представників ЖКГ та органів технагляду. Які провели поверхневий огляд виконаних робіт з поточного (ямкового) ремонту дороги, а саме перехрестя вулиць Перемоги - Севастопольська. Під час наради та огляду дорожнього покриття у присутніх склалася думка, що роботи виконані неналежним чином та невідповідними матеріалами Визначивши перелік питань присутні направилися до будівлі міськради, аби обговорити ситуацію з в.о. Міського голови В.А. Федоренком. Громадськість дуже цікавило походження фірми-підрядника, марка асфальту, кількість виділених коштів, обхід Проззоро, та умови виконання робіт. Але секретаря міськради не виявилося на робочому місці. В приймальні не змогли пояснити де саме перебуває керманич міста, на телефонні дзвінки він не відповідав. Активістам вдалося запросити до розмови заступника міського голови, пана Черненка О.Ф. Розмова склалася дуже напружена. Була маса притензій та звинувачень, але і деякий конструктивний діалог. Присутні на зібранні дійшли розуміння в тому, що фірма-підрядник повинна призупинити виконання робіт до того часу, коли обласна експертиза дасть обґрунтовану оцінку її робіт. Також найближчим часом буде зібрана транспортна комісія, яка вирішить, як правильно перенаправити рух багатотонажного транспорту об‘їздними шляхами повз місто. Зі слів голови ГО «АвтоЄвроСила-Сміла» Антона Гілявського стає зрозумілим, що ситуація з дорогами настільки кричуща, що активісти вже не залишать місцеву владу у спокої до того часу, поки не буде прийнято рішучих дій з наведення ладу.
Авто Евро Сила
При підтримці АЄС Херсон 01.06.2019, в місті Херсоні, відбудеться все Український аматорский стрілковий турнір.
Авто Евро Сила
"віз і нині там..." нова поліція у всій красі: https://www.facebook.com/SILA.RIVNE/videos/601534770342774 РЕПОСТ
Авто Евро Сила
ДУМАЙ ЗА УКРАЇНУ !!! Стань ГОСПОДАРЕМ РАЗОМ ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ СИЛА
Авто Евро Сила
Боротьба активістів з усієї України за доступне розмитнення дає свої результати!!! —- Як тільки злочинець Кривіцький (керівник митниці) пішов з посади, в тому числі за допомогою наших звернень про його злочини, то одразу почали пропускати автомобілі у режимі комерційного ввезення!!! —- Це черговий раз доводить, що ми діяли у правовому полі, а перепони, які ставили митникі під негласними командами Кривіцького та під загрозою звільнення були повністю злочинними, що буде доведено ще й у суді. —- А поки що тим українцям, які тяжко працюють та використовують в роботі мікроавтобуси, а також у сімей, які возять дітей до шкіл та садочків, з`являється можливість використовувати буси до 3,5 тонн на євро номерах законно, оскільки законодавці не дали можливість розмитнювати буси, що вже є на території України до євро 5 і відповідно завезти їх в Україну також неможливо!!! —- Звичайно це тимчасовий вихід, але майже з тим, як і відтермінування штрафів так і прихід нової влади дає нам надію, що ми найближчим часом отримаємо новий справедливий закон з доступного розмитнення, а поки будемо тимчасово використовувати митний режим комерційного ввезення. —- Тому як ми вже казали, у разі дострокового розпуску ВР, та негайних позачергових виборів, до 24 серпня, до вступу штрафів 170 000 грн., маємо шанс та час на прийняття закону про Доступне Розмитнення!!! —- Тепер потрібні нові депутати, які дійсно з народу та за народ!!! —- Разом Сила!!! —- P.S. Кому необхідна безкоштовна консультація з приводу Вашого буса, міні вантажівки, пикапа ... звертайтесь за номером: +380 (98) 112 22 33
Авто Евро Сила
Відтермінування штрафів підписано в п`ятницю 17 травня!!! —- Посилання на документ: —- Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" : Закон України від 16.05.2019 № 2725-VIII // База даних «Законодавство України» / Верховна Рада України. URL: https://zakon.rada.gov.ua/go/2725-19 (дата звернення: 21.05.2019)
Авто Евро Сила
Шанс на Доступне Розмитнення до штрафів 24 серпня. —- Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради, це означає, що вже 14 липня можуть відбутися позачергові вибори. —- Тобто до 24 серпня, до вступу штрафів 170 000 грн., маємо шанс та час на прийняття закону про Доступне Розмитнення!!! —- Тепер потрібні нові депутати, які дійсно з народу та за народ!!! —- Разом Сила!!!