Защитим себя вместе

Объединение собственников авто на Еврономерах

Видео приглашение

Доступная растаможка

 • Отмена акциза
 • Отмена ограничений Евро 5 и ниже
 • Единые новые справедливые правила растаможки, с доступными ставками для каждого Украинца
 • Никаких псевдо "легализаций", для определенных групп людей, только один единый закон для всех
 • Никаких временных мер, один закон для всех и на постоянной основе
 • Защитить украинца от несправедливости, когда иностранцы имеют лучшие условия на автомобили в Украине чем украинцы!!!

Наши действия

 • 1

  Создали объединение которое круглосуточно защищает владельцев авто на евро номерах от беспредела властей.

 • 2

  Продвигаем законопроект доступной растаможки для украинцев.

 • 3

  Проводим общедоступные семинары по законодательству Украины.

Наша идеальная картина

1. Принят новый закон о "растаможке", с доступными ставками для каждого украинца, с отсутствием ограничений Евро 5 и ниже на перепродажу авто.

2. В течении года, автомобилисты на евро номерах получили в Европе документы купли-продажи на свои автомобили, приехали на внутренние, региональные, украинские таможни и прошли процедуру "растаможки".

3. Каждый украинец отныне имеет возможность покупать автомобиль доступно, зарабатывать с помощью него деньги, перевозить комфортно и безопасно себя и свою семью, наполнять бюджет, создавать новые рабочие места принося благополучие и процветание Украине.

Как мы защищаем водителей

В среду ночью 16 января 2017 поступил звонок о совместном "беспределе" двух служб полиции и таможни в г. Чернигов.

Два активиста Авто Евро Сила срочно сели в автомобиль, приехали за 100 км и помогли человеку защитить свои права и забрать автомобиль у преступников в погонах.

Часть 1
Часть 2

Новости

Авто Евро Сила
Пояснення для людей, які не мають змогу розмитнитися. --- Як дії навколо КПП "Шегині" та операція "Стоп Контрабанда" пов'язані з цим. --- Якій найближчий план дій. --- Анкета для тих хто не може та не буде розмитнювати своє авто: --- https://docs.google.com/forms/d/17O7iguF8ktFl0FrIyVwtVKfZdggXar4m7jWn-wA2GaA/viewform?ts=5c6d7400&edit_requested=true --- Боротьба продовжується!!!
Авто Евро Сила
Висновки спільної зустрічі "Авто-Євро-Сила", та народного депутата Сергій Каплін з митною та прикордонною службами, щодо розмитнення, пільг, та вирішення питання більше мільйона людей, що не змогли розмитнитися.
Авто Евро Сила
Приклад того, як прикордонна служба України , в боротьбі за відстоювання спільної з митниками контрабандної кормушки на КПП ШЕГИНІ Львівської області , перетворилася на сучасне ГЕСТАПО новітнього зразку.👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️ ----------------------------- Протягом двох тижнів активісти АВТОЄВРОСИЛИ намагалися цілком у ЗАКОННИЙ спосіб заїхати на територію України, в режимі комерційного механізму перетину кордону. Але Львівська митниця ДФС отримала вказівку від центрального апарату, 🔊🔊🔊🔉а саме від начальника ДФС Кривіцького - лягти костьми, і наплювавши на закони , та міжнародні угоди у будь-який спосіб не пустити АВТОМОБІЛІ АЄС. ----------------------------- Окрім того із за присутності активістів , в даному пункті пропуску повністю стали всі контрабандні потоки, що боляче вдарили по кишені тих , хто їх "кришує" на самому високому рівні. ------------------------------ Згодом , до боротьби проти активістів за спільну контрабандну кормушку доєдналися і корумповані прикордонники. ------------------------------- У результаті співробітниками прикордонної служби було порушено права громадян, та цілий ряд законів, за які передбачені відповідальність згідно Кримінального Кодексу України, а саме 365 ст. ККУ, ( перевищення влади та службових повноважень) та Стаття 171.ККУ Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. -------------------------------- Окрім того прикордонниками ігнорувалися: -положення ст.268 КУПАП -положення 63 ст КУ Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом. Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист. -положення ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про державну службу - ігнорування вимоги представитися та пред'явити своє службове посвідчення - заборона відеофіксації - нанесення тілесних ушкоджень, примінення спецзасобів та фізичної сили. ------------------------------ АВТОЄВРОСИЛА ЗАКЛИКАЄ КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ відреагувати на данні факти і притягнути до дисциплінарної та кримінальної відповідальності всіх держслужбовців, які виконували злочинні накази, та порушували права громадян!‼‼‼‼‼‼‼
Авто Евро Сила
Спільна нарада в Львівській прикордонній службі, щодо побиття активістів "Авто-Євро-Сила" на ПП "Шегині"
Авто Евро Сила
Бронеавтомобіль та автоматники - так прикордонники зустріли громадськість, що прийшла розібратися з порушенням прав громадян на ПП Шегині Львівської митниці.
Авто Евро Сила
(Запис) Висновки після наради у керівництві Львівської митниці для громадян, що не мають змогу розмитнитися
Авто Евро Сила
Висновки після наради у керівництві Львівської митниці для громадян, що не мають змогу розмитнитися
Авто Евро Сила
Львівська митниця надає відповіді громадянам, що не мають змогу розмитнитися.
Авто Евро Сила
Знай свої права - відео фіксація (частина 2)
Авто Евро Сила
Знай свої права! Відео фіксація (Частина 1)
Авто Евро Сила
Як невідомий бик- прикордонник дав наказ крутити активістів.
Авто Евро Сила
Прикордонники привезли щити, захищати спільну з митниками кормушку контрабанди на Шегинях, тому що злякалися звичайних українців, які почали викривати їх злочини!!!
Авто Евро Сила
Корумпований до дір пост Шегині
Авто Евро Сила
Как к вам присоединиться?Я за справедливость!
Авто Евро Сила
Беспредєл продовжується . Перешкоджають ВІДЕОФІКСАЦІЮ навіть в кабінеті!!! Хабарники -прикордонники в долі з хабарниками -митниками.
Авто Евро Сила
Розголосу хватило тільки на Адвоката, якого нарешті пропустили до затриманих, в іншому порушення з боку прикордонників та митників залишилися в повному обсязі. Деякі люди кажуть, що це помста за те, що громадяни зупинили контрабанду на Шегинях. --- Увага Журналістам та Народним Депутатам!!! --- Прямо зараз Прикордонники України, за можливої змови з митниками, намагаються використовуючи своє положення заборонити зйомку фактів контрабанди та порушення прав громадян України у пункту пропуску Шегині, Львівської митниці. --- За те, що люди фіксують на камеру виключно підозрюваних посадових осіб (це дозволено законом України), які підозрюються у причетності до порушення прав українців при перетині кордону та в забезпеченні (кришуванні) процесу контрабанди, прикордонники ДО КРОВІ побили вже двох людей, та відібрали камери, щоби це не попало на телеканали. --- Також за отриманою інформацією іншу значну кількість українців, що зараз знаходяться у пункті пропуску, погрожуючи їм зброєю, прикордонники, що в змові з корумпованими митниками, не дають можливість вийти з автомобіля, щоб вони не змогли зафіксувати на відео факти їх злочину!!! --- Це не припустимо в Демократичній країні!!! --- Ми звичайні люди, звичайні українці, разом з журналістами та депутатами готові стояти тут на пунктах перетину кордону місяцями, аби зупинити це ганебне явище, як контрабанда, та порушення прав людей. Навіть, якщо прикордонники чи інші силові органи будуть бити до крові нас звичайних людей. В Україні вже таке відбувалося потім такі корумповані чиновники, що відчували себе володарями України мусили позорно втікати за кордон. --- Просимо Вас втрутитися в факти розкрадання державної власності та порушення прав українців!!! --- На всі запитання готові надати відповідь за телефоном: +380507325555
Авто Евро Сила
Розголос привів до того, що прикордонники вже зрозуміли, що не мають права перешкоджати діям адвокатів, і вже намагаються домовитися пропустити нашого адвоката Стаса Шевченко. --- Увага Журналістам та Народним Депутатам!!! --- Прямо зараз Прикордонники України, за можливої змови з митниками, намагаються використовуючи своє положення заборонити зйомку фактів контрабанди та порушення прав громадян України у пункту пропуску Шегині, Львівської митниці. --- За те, що люди фіксують на камеру виключно підозрюваних посадових осіб (це дозволено законом України), які підозрюються у причетності до порушення прав українців при перетині кордону та в забезпеченні (кришуванні) процесу контрабанди, прикордонники ДО КРОВІ побили вже двох людей, та відібрали камери, щоби це не попало на телеканали. --- Також за отриманою інформацією іншу значну кількість українців, що зараз знаходяться у пункті пропуску, погрожуючи їм зброєю, прикордонники, що в змові з корумпованими митниками, не дають можливість вийти з автомобіля, щоб вони не змогли зафіксувати на відео факти їх злочину!!! --- Це не припустимо в Демократичній країні!!! --- Ми звичайні люди, звичайні українці, разом з журналістами та депутатами готові стояти тут на пунктах перетину кордону місяцями, аби зупинити це ганебне явище, як контрабанда, та порушення прав людей. Навіть, якщо прикордонники чи інші силові органи будуть бити до крові нас звичайних людей. В Україні вже таке відбувалося потім такі корумповані чиновники, що відчували себе володарями України мусили позорно втікати за кордон. --- Просимо Вас втрутитися в факти розкрадання державної власності та порушення прав українців!!! --- На всі запитання готові надати відповідь за телефоном: +380507325555
Авто Евро Сила
Увага Журналістам та Народним Депутатам!!! --- Прямо зараз Прикордонники України, за можливої змови з митниками, намагаються використовуючи своє положення заборонити зйомку фактів контрабанди та порушення прав громадян України у пункту пропуску Шегині, Львівської митниці. --- За те, що люди фіксують на камеру виключно підозрюваних посадових осіб (це дозволено законом України), які підозрюються у причетності до порушення прав українців при перетині кордону та в забезпеченні (кришуванні) процесу контрабанди, прикордонники ДО КРОВІ побили вже двох людей, та відібрали камери, щоби це не попало на телеканали. --- Також за отриманою інформацією іншу значну кількість українців, що зараз знаходяться у пункті пропуску, погрожуючи їм зброєю, прикордонники, що в змові з корумпованими митниками, не дають можливість вийти з автомобіля, щоб вони не змогли зафіксувати на відео факти їх злочину!!! --- Це не припустимо в Демократичній країні!!! --- Ми звичайні люди, звичайні українці, разом з журналістами та депутатами готові стояти тут на пунктах перетину кордону місяцями, аби зупинити це ганебне явище, як контрабанда, та порушення прав людей. Навіть, якщо прикордонники чи інші силові органи будуть бити до крові нас звичайних людей. В Україні вже таке відбувалося потім такі корумповані чиновники, що відчували себе володарями України мусили позорно втікати за кордон. --- Просимо Вас втрутитися в факти розкрадання державної власності та порушення прав українців!!! --- На всі запитання готові надати відповідь за телефоном: +380507325555
Авто Евро Сила
Протокол по 185 ст. КУпАП и нанесение телесных повреждений - результат работы гос.погран.службы. --- Увага Журналістам та Народним Депутатам!!! --- Прямо зараз Прикордонники України, за можливої змови з митниками, намагаються використовуючи своє положення заборонити зйомку фактів контрабанди та порушення прав громадян України у пункту пропуску Шегині, Львівської митниці. --- За те, що люди фіксують на камеру виключно підозрюваних посадових осіб (це дозволено законом України), які підозрюються у причетності до порушення прав українців при перетині кордону та в забезпеченні (кришуванні) процесу контрабанди, прикордонники ДО КРОВІ побили вже двох людей, та відібрали камери, щоби це не попало на телеканали. Інших, за отриманою інформацією, погрожуючи їм зброєю, прикордонники, що в змові з корумпованими митниками, не дають можливість вийти з автомобіля, щоб вони не змогли зафіксувати на відео факти їх злочину!!! --- Це не припустимо в Демократичній країні!!! --- Просимо Вас втрутитися в факти розкрадання державної власності та порушення прав українців!!! --- На всі запитання готові надати відповідь за телефоном: +380507325555